Haber Detayı
01 Aralık 2021 - Çarşamba 10:44 Bu haber 658 kez okundu
 
Viranşehir’de ekipler aşı mesaisinde
İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan 30 mobil aşı ekibi, Viranşehir'deki mahalle, taziye evleri ve aile sağlığı merkezlerinde aşılama çalışmalarına devam ediyor.
Sağlık Haberi
Viranşehir’de ekipler  aşı mesaisinde

Mutlu GÜNEŞ/  Koronavirüs (COVID-19) salgınıyla etkin mücadele kapsamında Şanlıurfa'daki Covid-19 aşı sayılarını artırmak ve aile hekimlerimizin sahada yaşadığı sorunları dinlemek adına, Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Abdullah Solmaz ve beraberindeki Halk Sağlığı Hizmetleri ekibi ile Viranşehir 3 nolu aile sağlığı merkezi, Eyüp nebi aile sağlığı ve Haliliye 21 nolu aile sağlığı merkezini ziyaret ederek, Sağlık personelleri ile sohbet etti. Aşılama süreci ve pandemide gösterilen özverili ve gayretli çalışmalarından dolayı Sağlık Çalışanlarına teşekkür etti.
İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Abdullah Solmaz, Sahada çalışan sağlık ekiplerinden, Taziye evlerinde bulunan sağlık çalışanlarını ziyaret ederek taziye de bulunan vatandaşlara aşı olmaları konusunda bilgilendirme yaptı.
Solmaz; Aşı olan vatandaşlara çevrelerinde aşı olmayan yakınlarına aşı olmaları konusunda ikna etmelerini söyledi.                                                                                                             

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Viranşehir’de, ekipler, , aşı, mesaisinde,
Yorumlar
Haber Yazılımı