Haber Detayı
23 Haziran 2022 - Perşembe 09:47 Bu haber 256 kez okundu
 
Vali Ayhan, Şehir Hastanesi inşaatını inceledi
İl Sağlık Müdürlüğü'nü ziyaret ederek Prof. Dr. Mehmet Gülüm ve Kuruma bağlı diğer İdarecilerden sağlık yatırımlarıyla ilgili bilgi alan Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, ardından 1700 yataklı Şanlıurfa Şehir Hastanesi inşaat alanı incelemelerde bulundu.
Sağlık Haberi
Vali Ayhan, Şehir Hastanesi inşaatını inceledi

Faruk DEVECİ/ Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, il genelindeki sağlık yatırımları ve sağlık alanındaki çalışmaları incelemek üzere ilk olarak İl Sağlık Müdürlüğü'nü ziyaret etti. Burada İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Gülüm ve ilgili Kurum İdarecilerinin katılım sağladığı toplantıda çalışmalarla ilgili bilgiler alan Vali Ayhan; sağlık sorunları ve çözümüne yönelik gelişmelerin yakın takipçisi olacağını belirtti. 
Toplantının ardından Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ek Hizmet Binası'na geçerek hasta ve hasta yakınları ile buluşan Vali Ayhan, hastalara şifa temennisinde bulunarak hasta yakınlarının taleplerini dinledi.

ŞEHİR HASTANESİYLE BİRLİKTE ŞANLIURFA SAĞLIK ALANINDA BÜYÜK BİR ATILIM YAPACAK
Temaslarına 1700 yataklı Şanlıurfa Şehir Hastanesi inşaat alanı incelemesi ile sürdüren Vali Ayhan, burada teknik ekiplerden bilgiler alarak, "Bu büyük proje için başta Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Sağlık Bakanımıza teşekkür ediyorum. Projenin bitirilmesiyle ilimizin sağlık alanında büyük atılım yapacağına inanıyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Ayhan,, Şehir, Hastanesi, inşaatını, inceledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı