Haber Detayı
22 Eylül 2020 - Salı 10:17 Bu haber 1155 kez okundu
 
Ulaklı kırsal mahallesinde sathi asfalt çalışması
İlçe merkez ve kırsal mahallelerde hizmet atağını sürdüren Viranşehir Belediyesi, üst yapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
BELEDİYE Haberi
Ulaklı kırsal mahallesinde sathi asfalt çalışması

Haber Merkezi / Viranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince geçtiğimiz günlerde Ulaklı kırsal mahallesinde yapılan dolgu, tesviye ve yol genişletme çalışmalarının ardından sathi kaplama asfalt serimi ne başladı.
Daha güzel ve daha yaşanılabilir bir Viranşehir hedefiyle çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirten Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, 2020 Yılı plan ve program çerçevesinde hem merkez hem de kırsal mahallelerde üst yapı çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini söyledi.
Çalışmalar kapsamında Ulaklı kırsal mahallesinde yapılan dolgu, tesviye ve yol genişletme çalışmalarının ardından sathi kaplama asfalt serimi ne başladıklarını ifade eden Başkan Ekinci, yolun şimdiden mahalle sakinlerine hayırlı olmasını diledi.
Hedeflerinin vatandaşların sıkıntısız ve sorunsuz bir kış geçirmeleri olduğunu sözlerine ekleyen Başkan Ekinci, " Allah'ın izniyle hizmet götürmedik, Mahalle, Cadde ve sokak bırakmayacağız" Dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ulaklı, kırsal, mahallesinde, sathi, asfalt, çalışması,
Yorumlar
Haber Yazılımı