Haber Detayı
28 Eylül 2021 - Salı 09:51 Bu haber 539 kez okundu
 
Seyrantepe’ye yeni yollar açılıyor
Karaköprü Belediyesi ilçenin konutlaşma oranı en fazla mahallesi olan Seyrantepe'de ihtiyaçlar dahilinde yeni yollar açılarak hizmete sunuyor
BELEDİYE Haberi
Seyrantepe’ye yeni yollar açılıyor

Haber Merkezi / Şanlıurfa'nın hızla büyüyen gözde ilçesi Karaköprü'de özellikle yeni konutlaşan bölgelerde ihtiyacı karşılamak üzere yeni yollar açılıyor. Karaköprü Belediyesi Fen işleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçenin en hızlı gelişen ve toplu konut bölgesi olan Seyrantepe Mahallesi'ndeki yol ihtiyacını gidermek için yoğun bir mesai harcıyor. 
Ekipler yeni yollar açarken, alt yapı çalışması yapılmadan önce stabilize malzeme sererek yolların çamurlaşmasını önlüyor. Altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından kilitli parke çalışması yapılarak yollar hizmete sunulacak. 
Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Seyrantepe Mahallesi gibi yeni konutlaşmanın fazla olduğu diğer mahallelerde de yol açma çalışması sürdürdüklerini dile getirdi. 
Başkan Baydilli, "Fen işleri ekiplerimiz ilçe genelinde gerek yol açma gerekse kilitli parke döşeme çalışmalarını programlı bir şekilde sürdürüyor. Tüm ilçede hizmet ağımızı genişletiyoruz, her bölgeye dokunmaya çalışıyoruz. Seyrantepe Mahallemizde toplu konut ve sivil konutlaşma alanı olduğu için sürekli bir yol ihtiyacı doğuyor. Biz de yoğun bir çalışmayla neredeyse her hafta yeni bir yol açıyoruz. Açılan yolların alt yapı çalışması tamamlandıktan sonra kilitli parke döşeyerek hizmete sunuyoruz" diye konuştu.
Karaköprü Belediyesi Fen İşleri ekipleri program dahilinde birçok mahallede yeni yol açma ve kilitli parke döşeme çalışmalarını sürdürüyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Seyrantepe’ye, yeni, yollar, açılıyor,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı