Haber Detayı
03 Mart 2021 - Çarşamba 10:29 Bu haber 960 kez okundu
 
Ofis Park modern yapıya kavuşuyor
Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO ) olarak kullanılan alanda 2018 yılında yapılan park çalışmaları tamamlanamayınca yüklenici firma ile mahkemelik olan Ofis parkta çalışmalar yeniden başlayacak.
BELEDİYE Haberi
Ofis Park modern yapıya kavuşuyor

Haber Merkezi / Mahkeme sürecinde yapılan durum tespitinin ardında harekete geçen Siverek Belediyesi yapılması planlanan projeyi revize ederek yakın zamanda tekrar ihale süreci başlatılmıştır.
Siverek Belediyesi Basın Yayın ve Halka İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; " 2018 yılında ofis park yapım işi ihalesinde çalışmalar durmuş ve yüklenici firma ile mahkeme süreci başlamıştı. Ancak mahkemenin durum tespitinin ardından projeyi revize ederek ihale sürecine hazır hale getirilmiştir. İçinde çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, kafeterya, kütüphane, kapalı otopark, yapay gölet, süs havuzları ve dinlenme alanları gibi sosyal donatıların bulunduğu modern park haline gelecek olan Ofis Park yakın zamanda ihale süreci başlatılacaktır." denildi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ofis, Park, modern, yapıya, kavuşuyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı