Haber Detayı
11 Ekim 2021 - Pazartesi 09:39 Bu haber 553 kez okundu
 
Haliliye’de ihtiyaç sahiplerine sıcak yemek
Haliliye Belediyesi, sosyal yardım faaliyetleri kapsamında ihtiyaç sahibi ailelerin evlerine günlük sıcak yemek dağıtımını 706 hanede 3248 kişiye devam ettiriyor.
BELEDİYE Haberi
Haliliye’de ihtiyaç sahiplerine sıcak yemek

Haber Merkezi / Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, "dayanışmanın ve paylaşmanın kalbi Haliliye" sloganıyla ihtiyaç sahibi ailelere yönelik çalışmalarını devam ettiriyor. Belediye Başkanı Mehmet Canpolat'ın talimatlarıyla ilçeyi karış karış gezerek, ihtiyaç sahibi aileleri tespit eden Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, ailelerin sosyal durumlarına göre de çalışmalarını kategorilendiriyor. Sosyal yardım faaliyetleri kapsamında yer alan günlük sıcak yemek dağıtımı da, günlük olarak devam ediyor. 


BOŞ SEFER TASINI ALIP, DOLUSUNU BIRAKIYORLAR
Haliliye Belediyesi Aşevinde aşçılar tarafından hijyen ve temizlik standartları en üst düzeyde tutularak hazırlanıyor. Hazırlanan yemekler, görevliler tarafından sefer taslarına konularak, araçlara yükleniyor. Aileleri hanelerinde ziyaret eden ekipler, dolu sefer tasını vererek, bir gün önce verdikleri boş sefer taslarını alıyor. 706 hanede 3248 kişiye yönelik devam eden hizmet, ailelerin de büyük beğenisini topluyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Haliliye’de, ihtiyaç, sahiplerine, sıcak, yemek,
Yorumlar
Haber Yazılımı