Haber Detayı
23 Haziran 2022 - Perşembe 10:15 Bu haber 254 kez okundu
 
Güllübağ’da yeni yollar açılmaya devam ediyor
Nüfus ve konutlaşma oranıyla Şanlıurfa'nın en hızlı büyüyen ilçesi konumundaki Karaköprü'de, ulaşım altyapısında aksama yaşanmaması için yeni yol ve kavşak çalışmaları devam ediyor.
BELEDİYE Haberi
Güllübağ’da yeni yollar açılmaya devam ediyor

Tuğba POLAT / Yeni yerleşim alanlarının açılmasıyla birlikte vatandaşların yol ihtiyacını karşılamak amacıyla çalışmalarını sürdüren Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Güllübağ mahallesinde yeni yollar açıyor.

“KARAKÖPRÜ'YE YENİ YOLLAR KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ”
İlçede devam eden üstyapı çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, "İlçemiz sürekli büyüyen, sürekli gelişim gösteren bir cazibe merkezi. Karaköprü'ye daha modern yollar kazandırmak için Fen İşleri Ekiplerimiz çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Karaköprü, her sene önemli bir büyüme kat ediyor ve göç alarak nüfusunu katlıyor. Biz de 'Yol Medeniyettir' anlayışıyla, ilçemize yeni yollar kazandırmaya ve mevcut yolları yenilemeye devam ediyoruz. Güllübağ mahallemiz dışında diğer mahallelerimize de ihtiyaçlar dahilinde yeni yollar kazandırıyoruz. Altyapı ve inşaat çalışmaları nedeniyle deforme olan yollarımızı yeniliyoruz" diyerek Fen İşleri Ekiplerinin belirlenen program dahilinde ihtiyaç olan bölgelerde yeni yol açma ve kilitli parke döşeme çalışmalarına devam edeceğini ifade etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Güllübağ’da, yeni, yollar, açılmaya, devam, ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı