Haber Detayı
03 Ağustos 2014 - Pazar 15:26 Bu haber 837 kez okundu
 
Eğilmez: Türkiye rekoru kıracağız
Eğilmez: İnşallah 10 Ağustos’ta Şanlıurfalıların Cumhurbaşkanı adayımıza verecekleri oylarla Türkiye rekorunu kıracaklarına inaniyorum” dedi.
Siyaset Haberi
Eğilmez: Türkiye rekoru kıracağız

Hafta sonu Şanlıurfa İl Başkanlığı binasında milletvekili, belediye başkanları ve teşkilat yetkilileriyle değerlendirme toplantısısı düzenleyen Eğilmez "İnşallah 10 Ağustos’ta Şanlıurfalıların Cumhurbaşkanı adayımıza verecekleri oylarla Türkiye rekorunu kıracaklarına inaniyorum” dedi."

Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmamalarında bugüne kadar yapılan çalışmalar ve son haftada yapılacaklar masaya yatırıldı.

Toplantı ile ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkanı Yusuf Eğilmez, toplantının çok verimli geçtiğini söyledi.

Bu tür toplantılarla yapılan çalışmalar ve yapılması gereken çalışmaların masaya yatırarak en iyi seçim çalışmalarını ortaya çıkardıklarını söyleyen Eğilmez; “Milletvekillerimizle, Belediye Başkanlarımızla, İlçe Teşkilatlarımızla ve belediye meclis üyelerimizle birlikte yaptığımız toplantılar herkes için faydalı oluyor. Seçim çalışmaları bir ekip işidir. Ekiplerimiz bunun en iyisini yaparak koordineli bir şekilde çalışıyor. Bu çalışmalar da meyvesini veriyor. İnşallah 10 Ağustos’ta Şanlıurfalıların Cumhurbaşkanı adayımıza verecekleri oylarla Türkiye rekorunu kıracaklarına inaniyorum” dedi.

OYLARIMIZLA ERDOĞAN’A TEŞEKKÜR EDECEĞİZ

10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimin aynı zamanda Başbakan  Erdoğan’a bir teşekkür seçimi olduğuna dikkat çeken Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç; “Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’a vereceğiniz her oy 12 yılda ülkemize yaptığı hizmetlerle “YENİ TÜRKİYE” yolunu açan Başbakanımız Erdoğan’a teşekkür niteliğindedir. Çünkü Başbakanımız bu teşekkürü fazlasıyla hak etti. 10 ağustos günü rekor bir oyla Başbakanımıza teşekkür etme günüdür” dedi.

AK Parti İl Şanlıurfa İl Başkanlığı Binasında yapılan toplantıya; Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, AK Parti Milletvekili Abdülkerim Gök, İlçe Belediye Başkanları, AK Parti İlçe Başkanları, İlçe koordinatörleri, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Haliliye, Eyyübiye ve Karaköprü ilçelerinin AK Partili belediye meclis üyeleri katıldı.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Eğilmez, İnşallah, 10, Ağustos’ta, Şanlıurfalıların, Cumhurbaşkanı, adayımıza, v
Yorumlar
Haber Yazılımı