Haber Detayı
12 Ekim 2015 - Pazartesi 09:22 Bu haber 1429 kez okundu
 
Çiftçi, çalışmaları yerinde inceliyor
Şanlıurfa merkez ve tüm ilçelerinde aralıksız çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, yapılan çalışmalarla adeta kenti şantiyeye çevirdi.
Güncel Haberi
Çiftçi, çalışmaları yerinde inceliyor

Haber Merkezi / Başlattığı çalışmalarla Şanlıurfa'yı adeta şantiyeye döndüren Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, şehrin dört bir yanında ekiplerin sürdürdüğü çalışmaları yerinde inceliyor.
Bütün ilçelerde olduğu gibi şehir merkezinde de çalışmalarını koordineli bir şekilde sürdüren Büyükşehir Belediyesi bütün ekipleriyle sahada hizmet veriyor. Kentin farklı noktalarında dur durak bilmeden sürdürülen çalışmalardan biri de Karaköprü Çevik Kuvvet Kavşağı ile Diyarbakır yolunda gerçekleştirilen yol genişletme çalışmaları.
Bölgede yaşanan trafik yoğunluğunun önüne geçmek için bir yandan yolun yeşil alanında bulunan ağaçları zarar vermeden söken ekipler, ağaçları başka bir bölgede naklederek  yolun 50 metreye çıkarılması için çalışmalarını yürütüyor.
GAP Bulvarındaki çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi tarafından ağaçların söküldüğü alanlarda başlatılan yol genişletmesi hakkında yetkililerden bilgi aldı ve ağaçların bu bölgeden sökülerek, Karaköprüde yeni açılan bağlantı yollarının orta refüjüne taşınma işlemini inceledi.
Karaköprü'de TOKİ tarafından yapılan Basın sitesi ve yeni yerleşim alanlarında, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan alt ve üst yapı çalışmalarını da inceleyen Başkan Nihat Çiftçi, yetkili amirlerden bilgi aldı.
Ardından Eyyübiye bölgesine geçen Başkan Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi tarafından 800 yataklı Yeni Eyyübiye Devlet hastanesi bölgesinde yürütülen yol yapım çalışmalarını ve alt yapı çalışmalarını inceledi.
Geçtiğimiz günlerde Büyükşehir Belediyesi tarafından yolu yapılan Komiser Şakir Caddesine de geçen Başkan Nihat Çiftçi, devam eden yol yapım çalışmaları hakkında bölge esnafıyla görüşme sağladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şanlıurfa, merkez, , tüm, ilçelerinde, aralıksız, çalışmalarını, sürdüren, Büyük
Yorumlar
Haber Yazılımı