Haber Detayı
23 Haziran 2022 - Perşembe 10:09 Bu haber 243 kez okundu
 
Beyazgül, kırsalda yürütülen çalışmaları yerinde inceledi
Sorunların yerinde tespiti ve hızla çözüme ulaştırılması noktasında saha ziyaretlerini sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül; 12 kilometrelik Akpınar - Gelibolu - Çakmak - Büyükördek grup yolundaki asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.
Güncel Haberi
Beyazgül, kırsalda yürütülen  çalışmaları yerinde inceledi

Bekir POLAT/ Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi kırsalda başlattığı sathi kaplama asfalt çalışmalarına Akpınar - Gelibolu - Çakmak - Büyükördek ve Hamurkesen - Uzuncuk güzergâhlarıyla devam ediyor. 
Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Abdulkadir Bozkurt ve beraberindeki heyetle birlikte yapımı devam eden üstyapı çalışmalarını inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, yaptığı açıklamada 13 ilçeye adil hizmet şiarıyla yaklaştıklarını vurguladı. 
BEYAZGÜL: KENDİ ARAÇ, EKİP VE EKİPMANLARIMIZLA ÇALIŞIYORUZ
İl genelinde ulaşım altyapısını geliştirmek için başlattıkları seferberliği kararlılıkla sürdürdüklerini ifade eden Başkan Beyüzgül, Şanlıurfa'nın her köşesine hizmet götürdüklerinin altını çizerek, "Vatandaşlarımızın mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. Akpınar - Gelibolu - Çakmak - Büyükördek grup yolu üzerindeyiz. Muhtarlarımızla birlikte burada yapılan asfalt çalışmalarını inceledik. Muhtarlarımızın ve vatandaşlarımızın yüzleri gülüyor. Burası 12 kilometrelik bir yoldur. Vatandaşlarımız buradaki tozdan kurtulmuş oldular. Bölgede bulunan fıstık ağaçları yoldaki tozlardan etkilenmekteydi. Yaptığımız çalışmalarla bu durumun da önüne geçmiş olduk. Kendi imkânlarımızla, kendi araçlarımızla, kendi asfaltımızla ve ekibimizle bu 12 kilometrelik yolun tamamını belediyemiz yapmaktadır. Biz Şanlıurfa'nın tüm kırsal yollarındaki yol sıkıntısını gidereceğiz demiştik. Büyük bir bölümünü tamamladık ekiplerimizin birçok noktada çalışmaları devam etmekte ve devam edecektir. Vatandaşlarımızın içi rahat olsun. İnşallah grup yollarımızın tamamını tamamlayacağız geriye yapılmamış bir yol bırakmayacağız. Vatandaşlarımızın duasıyla daha güzel işler yapıyoruz. Şanlıurfa güzelleşiyor bizi kendi insanımızın mutluluğu mutlu ediyor" ifadelerine yer verdi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Beyazgül,, kırsalda, yürütülen, , çalışmaları, yerinde, inceledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı