Haber Detayı
12 Mayıs 2021 - Çarşamba 21:46 Bu haber 1805 kez okundu
 
Baydilli: İnşallah bayram salgının bitmesine vesile olur
Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayarak bayramın tüm İslam alemine sağlık ve huzur getirmesini diledi
BELEDİYE Haberi
Baydilli: İnşallah bayram salgının bitmesine vesile olur

Baydilli mesajında, bu yıl da bayramın pandemi gölgesinde geçeceğini ifade ederek bu bayramın salgının bitmesine, sağlık ve huzur ortamının oluşmasına vesile olmasını diledi.

 Baydilli mesajında, “Evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş olan mübarek Ramazan ayını geride bırakarak; sevgiyi, mutluluğu ve kardeşliği paylaşma günü olan bayrama ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bu yıl da Ramazan Bayramı’nı maalesef pandemi gölgesinde geçireceğimiz için o eski coşkuyla kutlayamayacağız.

Ancak en azından evimizde otururken bile ailemizi ve yakınlarımızı telefonla arayarak, görüntülü konuşarak bayramlarını kutlayıp güzel dileklerde bulunalım. Bayramın o coşkusu, birlik ve beraberlik ruhu belki olmayacak ama bir sonraki bayramı ailemizle, sevdiklerimizle geçirebilmek için kurallara riayet edip evde olmamız gerekiyor.

İnşallah mübarek Ramazan ayından sonra gelen bu bayram İslam aleminde sağlık ve huzur ortamının oluşmasına vesile olur. Zulüm gören, sıkıntı çeken Müslüman kardeşlerimizin feraha ulaşmasına, kurtuluşuna vesile olur.

Bu duygu ve düşünceler ile milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, herkese sağlık, huzur ve bereket getirmesini diliyorum.”

Kaynak: (GAP) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Baydilli:, İnşallah, bayram, salgının, bitmesine, vesile, olur,
Yorumlar
Haber Yazılımı