Yazı Detayı
11 Haziran 2016 - Cumartesi 14:32 Bu yazı 881 kez okundu
 
HAİN İÇERİDEN OLUNCA KAPI KİLİT TUTMAZMIŞ
Emine GÜLLÜOĞLU
eminegulluoglu@gmail.com
 
 

Gün geçmiyor ki karşımıza ermeni katliamın kabul eden yasa tasarısını senatoya sunana bir devlet çıkmasın. Ermeni tasarısını 1945'te ilk kabul eden ülke Uruguay dır.

Bunu diğer ülkeler Kıbrıs Rum kesimi, Avrupa Parlamentosu, Arjantin, Rusya, Kanada, Yunanistan, Lübnan, Belçika, Fransa, İsviçre, İtalya, Slovakya, Hollanda, Venezuela, Litvanya, Şili ve Bunun son örneğini Almanya senatosunda gördük. Birkaç çapulcu Alman ve 17 adi Türk demeyeceğim 17 kanı bozuk ermeni bozuntusu şerefsiz diyeceğim. Çünkü Türkiye de doğulmakla maalesef Türk olunmuyor.

Onun için bu şerefsizlere Türk demek yanlış olur. Yahudi'si Ermeni'si, Hıristiyan'ı Türkiye dolu ama bunların hiçbir Türkiye'ye dost olamaz buldukları en ufak bir fırsatta, zayıf anımızı yakalasınlar, boynumuza binmeye çalışırlar. 11 Nisan Kurtuluş Savaşında Ermeniler saf değiştirerek Fransızların yanında yer almışlardır. Savaş sonrası da yaptıkları rezillikten dolayı Urfa'yı terk etmişlerdir. Adamlar yıllardır ermeni katliamını bizlere dayatmaya çalışıyorlar.

Amerika yıllarca zencilere ve Kızılderililer zulüm etmiş soykırımın en acımasız halini uygulamış binlerce zenci ve kızıl deriliyi acımasızca katletmiş bir devlettir. Almanya'nın hitler döneminde Yahudilere yapmadığı zulmü kalmamıştır. 1930-1945 yılları arasında 1 milyon çocuk, 2 milyon kadın, 3 milyon erkek olmak üzere toplam 6 milyon Yahudi'yi öldürerek soykırımın en büyüğünü yapmıştır.

İngiltere halen sömürgelerini sömürüyor, Fransızlar dersen onlarında diğerlerinden bir farkı yok onlarda Cezair'e soykırım uygulamışlardır. Al birini vur ötekine. Adamların geçmişi kirden, çirkeften görünmüyor. sözün kısası bize laf eden biri birinden kalleş bu AB ülkeleri aynayı alıp kendi geçmişlerine baksınlar. Biz bu kalleş ülkelere asla inanmamalıyız. O 17 yedi şerefsize gelince onların kanı bozuk . kahpe içeriden olunca kapı kilit tutmazmış. Maalesef hem içeride hem dışarıda kahpe o kadar çok ki ahtapot gibi dört bir koldan bizi sarmışlar. Ama Allah şükür ki Türkiye bu kolları kesecek güçtedir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

Ahmet İncel adlı yazarın biri köşe yazısında
"Alman Parlamentosu'ndaki tüm Türkiye kökenli milletvekilleri sosyal medyada fotoğrafları yayınlanarak "vatan haini" ilan edildi ve hedef gösteriliyor. Sorarım "Hangi vatan?". Bu insanlar artık burayı vatan olarak kabullenmiş ve bağlı bulundukların partinin ortak kararına uymak zorunda bırakılmışlardır. Bu kararda milletvekilleri serbest bırakılsalardı, Türkiye kökenli milletvekillerinin yarısından fazlasının karara karşı oy kullanacaklarından eminim." Diyor.

Sen Türk olacaksın vatanının, milletinin aleyhine senden imza isteyecekler sende kuzu, kuzu imzalayacaksın. Yok kardeşim eğere Türk isen damarlarında o kana akıyorsa senin böyle bir lüksün olamaz. Basar istifanı gidersin. O koca Türk milleti de seni ayakta alkışlardı. Sözüm ona Türk geçinen o 17 Türk, bir Bettina Kutla etmez. Alman vekil, oylama sonrası yaptığı açıklamada 'Meclisin görevi tarihle ilgili yorum yapmak değildir' diyerek hayır oyuna açıklık getirmiştir.Tarihi olaylara hüküm verme yetkisi parlamentonun, şarlatanların işi değil tarihçilerin işidir. ABD Kongre üyesi ermeni sempatizanı Bred Sherman Ankara önce kızgın söz söyler sonra unutur diyerek Ermenilerden yana olan tavrını bir kez daha belirtmiştir. Umarım Ankara bu olanları çabuk unutmaz.

Yıllardır Avrupa Birliğine girmek için çırpınıp duruyoruz. Dostumuz diyoruz. Bunlardan dost değil olsa, olsa üzerine oturmak için post olur. PKK yı yıllardır besleyen onlara silah veren bu AB ülkeleri, Amerika, Rusya değimli. . DAEŞ (İşid), El Kaide, PYD, PJK. Terör örgütlerini bir araya getirerek Ortadoğu İslam Coğrafyasını kana yine bu şerefsiz emperyalist ülkeler değimli. Teröristlerin armasını ABD askerlerinin omuzlarında görülmesi bunun en güzel kanıtıdır. Demek ki adamlar oraya Suriyelilere yardım için değil teröristlerin yanında halka karşı savaşmak için gelen paralı ABD askerleridir. Kendilerine zararı olanları terörist ilan eden, başkasının ülkesini ise kan gölüne çevirenlere kucak açan bu ülkeler Suriye'yi tanınmaz hale getirdiler. Yaktılar, yıktılar, çocuk, kadın ve yaşlı demeden binlerce insanını öldürülmesine göz yumdular. Türkiye'yi de bu iç savaşın içine çekmeye çalışan bu ülkelere bizim için ne düşünüyorlarsa, Allah bin katını kendilerine versin.

AB girmek için verilen bu kadar tavizde fazla artık . AB'nin canı cehenneme biz onlar sız da her zaman çok mutluyuz. Etrafımızda yaşananlara bakarsak Irak'ın parçalanması, Suriye'nin savaşa sürüklenmesi bunların hepsi Türkiye üstüne oynana bir oyun. Yüz yıl önce Osmanlıya yaptıklarını bu gün Türklere, Türkiye Cumhuriyetine yapmaya çalışıyorlar. Adamların amacı Türkiye'yi savaşa sürüklemek, yeryüzünden Türk ismini silmek. Çünkü Osmanlıya olan kinleri asırlarda geçse asla bitmeyecektir. Türkiye Cumhuriyeti de onun devamı olduğu için bu kinlerini gütmektedirler.
Artık kendimizi Avrupalılara sevdirme çabalarından vaaz geçelim. Çünkü on parmağımızı mumda etsek bu çok zor.
Avrupalıların Türkleri neden sevmediklerini anlamamız için okuduğum bir yazıyı sizlerle paylaşmak istiyorum. Aşağıdaki yazıya bir göz atalım. Bir kısım öğrencisi ile boğazda geziye çıkan İstanbul Üniversitesi profesörlerinden Alman asıllı prof. Fritiz Neumark talebelerinden birinin " Avrupa bizi neden sevmez, Hocam?"sorusuna şu cevabı verir.

1-Müslüman olduğunuz için sevmez. Ama, faraza laik olmak şöyle dursun, Hıristiyan olsanız da size düşman olarak bakmaya devam eder.

2-Sizler farkında değilsiniz ama onlar şu gerçeğin farkındadırlar: Tarihten Türk çıkarılırsa ortada tarih kalmaz. Osmanlı arşivi tam olarak ortaya çıkarsa,bugünkü tarihlerin yeniden yazılması gerekir.

3- Avrupa'nın pazarı idiniz. Şimdi Avrupa'yı Pazar yapmaya başladınız.

4- En az 400 yıl Avrupa'da ensemizde at koşturdunuz.

5- Selçuklular Anadolu'yu, Osmanlılar ise Orta Avrupa ve Balkanları Haçlı ordularına mezar ettiler.

6- Sizi silah ile yenemeyenler,

7-Selçuklu ve bilhassa Osmanlı. İslamiyet uğruna her şeyini feda etmeseydi,İslamiyet bugün belki sadece Hicazda varlığını devam ettirirdi. Kaldı ki Vehhabiliği kuranlarda İngiliz Dominyon Bakanlığının adamlarıdır. Batı her yerde İslamiyet'i inançlara kanaliz etti. Ama Osmanlı. Asr-ı Saadet-i devam ettirdi.

8- İfade ettiğim sebeplerden kilise size kin kusmaktadır.

9- Ben Türkiye 'ye geldiğimde 2 Üniversiteniz vardı.(o zaman) şimdi 19 üniversite var. Osmanlı zamanında ise her yerde bir medrese vardı. Tarihinize bakın! Her medresede ilim tedrisatı vardı. İlk deniz altıyı Osmanlının yaptığını çoğunuz bilmiyorsunuz belki de ama Avrupa bunu biliyor.

10- Sizler, gerçek hüviyetinize döndüğünüz an Avrupa'nın refahı ve medeniyeti yıkılır. Ama bu şartlarda çok zor (Türklere Karşı Haçlı Seferleri ) günümüzde 184 üniversite,221,227 bölünmüş duble yol, üç boğaz köprüsü, denizin altından tüp geçit. Gelişen bir Türkiye'yi Avrupa tahammül edebilirimi.

Yukarıdaki yazıları okuduktan sonra başka söze gerek yok sanırım. Bunu bir Alman profesör olan Fritiz Neumark söylemiş. Bunu iyicene beynimize yerleştirelim. Türkler Dünyanın en eski medeniyetine sahip bir millet, asırlarca cihan hakimiyetine koştular. Başta Avrupa olmak üzere dünya siyasetini yönlendirdiler. Viyana kapılarına kadar dayandılar. Gittikleri yerlerde İslam'ı yayamaya başladılar. İstanbul'un fethi ile yeni bir döneme damgalarını vurdular. Dünyanın bir çok yerinde Osmanlının eserini görmek bizi ne kadar mutlu ediyor ise Avrupalıları ve diğer ülkeleri de o kadar rahatsız ediyordur. Çünkü o eserler onlara her zaman mevkilerini hatırlatmakta ve bir tokat gibi yüzlerinde şaklamaktadır.

Onun için ellerinden geldiğince Osmanlıya ait eserleri yavaş, yavaş ortadan kaldırmaya çalışmaktadırlar. Bizlerde Osmanlıyı gören Avrupa Birliğinin nin bizlere bazı şeyleri dayatmaya çalışmaları bir intikam niteliğinde olsa gerek. Türkleri her zaman kıskanmış olan batılılar, bizleri de öyle kolay, kolay Avrupa Birliğine kabul edeceklerini zannetmiyorum. Biz şimdiye kadar nasıl AB olmadan yaşadıysak bundan sonrada pek ala yaşamasını biliriz. AB şunu iyi bilsin. Yürekleri iman dolu ve başı her zaman dik olan bu milleti hiç kimse ne alt edebilir, ne de yıldırabilir. Biz içimizdeki kahpelerde dışarıdaki kahpelerde dur diyecek güçteyiz. Bize bir daha asla bir Lozan anlaşması imzalatamayacaklardır.Aziz Türk Milleti, Türkiye cumhuriyeti Dünya durdukça baki kalacaktır.
Sevgiyle kalın sağlıcakla kalın.

 
Etiketler: HAİN, İÇERİDEN, OLUNCA, KAPI, KİLİT, TUTMAZMIŞ
Yorumlar
Diğer Yazılar
BERDEL
SİGARA=ÖLÜM
HİÇ BİR GÜÇ TÜRKİYE’Yİ DURDURAMAZ
URFA’NIN KURTULUŞ SAVAŞI - 3
URFA’NIN KURTULUŞ SAVAŞI - 2
URFA’NIN KURTULUŞ SAVAŞI 11 NİSAN 1920
TERZİ KIZI
KOMŞULUK HAKKI
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
KOMŞULUK HAKKI
11 NİSAN KURTULUŞ HİKAYESİ - 3
11 NİSAN KURTULUŞ HİKAYESİ - 2
11 NİSAN KURTULUŞ HİKAYESİ - 1
BU NE ŞİDDET BU CELAL
REFERANDUMDA EVET Mİ HAYIR MI?
BU MİLLET YENİ BİR TARİH YAZMIŞTIR
KOMŞULUK HAKKI
KÜRT, TÜRK, ARAP HEPİMİZ KARDEŞİZ
NASIL BİR GENÇLİK YETİŞİYOR
ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN
BOŞANMALAR NEDEN FAZLALAŞTI
11 NİSAN KURTULUŞ SAVAŞI VE KÖRELEN MİLLİ DUYGULARIMIZ
ÖLDÜRÜLEN BİN KADIN VE 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
SİGARA=ÖLÜM
TERZİ KIZI
SEN HİÇBİR ŞEY BİLMİYORSUN
DERDİNİZ ÖZGÜRLÜK DEĞİL
BABALAR GÜNÜ KUTLU OLSUN
SEÇİMİN ARDINDAN
İSTANBUL DENİNCE AKLA FATİH SULTAN MEHMET GELİR
SEÇİM ARENASI RİNG BAŞLADI
KENDİ MEMLEKETİMİZDE YABANCI OLDUK
11 NİSAN KURTULUŞ HİKAYESİ
KURTULUŞ SAVAŞIMIZIN İKİ KAHRAMAN KADINI
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
KARACADAĞ’A SAHİP ÇIKMAYANLAR UTANSIN
AVRUPALILAR KENDİLERİNE OSMANLIYI HATIRLATAN TÜRKLERİ SEVMEZ
14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ ROMALI PUTPEREST VE AZİZLERDEN KALMA BİR GÜN
KAZANCI BEDİH EFSANESİ
KADIN CİNAYETLERİNİN KORKUTUCU BOYUTLARI
DUYURULUR BELEDİYE’NİN SORUMLULUKLARI VE GÖREVLERİ
URFA'YI ANLATAN REZİL DİZİLERE KİM DUR DİYECEK
YÖREMİZDE KADININ HAYATINDA YOK, YOK
ÖLÜMLERİNİN 6. YILIDA ANNEM VE SERDAR GÜLLÜOĞLU
BABALAR GÜNÜ
12 HAZİRAN DÜNYA ÇOCUK GÜNÜ
URFA KURTULUŞ SAVAŞINDAN KURTULUŞ MÜZESİNE
URFA YİNE SİYASET DERSİ VERDİ
SİYASET HİÇ BU KADAR KİRLENMEMİŞTİ
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Şanlıurfa
Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 23.10.2018
Bugün
15° - 20°
Çarşamba
15° - 21°
Perşembe
15° - 18°
Şanlıurfa

Güncelleme: 23.10.2018
İmsak
05:11
Sabah
06:33
Öğle
12:16
İkindi
15:17
Akşam
17:47
Yatsı
19:02
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv Arama
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı