301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Yazı Detayı
25 Temmuz 2016 - Pazartesi 07:18 Bu yazı 1363 kez okundu
 
BU MİLLET YENİ BİR TARİH YAZMIŞTIR
Emine GÜLLÜOĞLU
eminegulluoglu@gmail.com
 
 

Bundan önceki yazıma hain içeriden olunca kapı kilit tutmaz diye yazmıştım. Meğerse içimizde daha ne hainler varmışta haberimiz yokmuş.

15 Temmuz 2016 cuma akşamı resmen kabusu yaşadık. O akşam misafirim vardı. Sohbet etmek daha güzel diyerek televizyonu açmamıştık. Saat on da telefonum çaldı. Arayan arkadaş darbe olmuş deyince kulaklarıma inanamadım. Televizyonu açtım inanılacak gibi değildi. Darbe olayını TRT 1 de zorla okumaya zorlanan spikerin gözlerindeki korkuyu görmemek mümkün değildi. Saatler sonra bile gözlerindeki o korkuyu atabilmiş değildi.

Bir anda ortalık karışmıştı. halkın Tayyip Erdoğan'a karşı duyduğu sevgi, güven ve demokrasiye bağlılık bilinci Tayip Erdoğan'ın halkı sokağa çağırmasıyla milyonlarca insan akın, akın sular seller gibi sokaklara aktı. Böyle cesur, vatansever, bayrağına, milletine, ezanına aşık , tanklara, tüfekler, savaş uçaklarına silahsız karşı koyan yaşlısıyla, genciyle, kadınıyla, erkeğiyle, çocuğuyla darbeye göğüs geren bir millet dünyanın hiçbir yerinde yoktur. Canını, kanını ortaya koyan bu insanlar gerçekten Türkiye'yi bir Suriye olmaktan kurtarmıştır.

Boğaz köprüsü, Atatürk Havaalanı, Türk sat. TBMM, Cumhurbaşkanlığı Külliye'si ve Ankara Gölbaşı ilçesindeki Özel Hareket Daire Başkanlığı gibi önemli noktalar hedef alınarak bertaraf edilmeye çalışılmıştır. Kendilerine karşı koyan halka ateş açan 246 kişinin ölümüne 2000 binin üzerinde kişinin de yaralanmasına sebep olan bu FETÖ terör örgütü yıllarca bu milleti sömürmüştür. Okuttukları zengin çocukları sömürmüş,fakir öğrencileri de okutuyoruz adı altında kullanarak örgüte kul etmişlerdir. Bu zavallılarda minnet duygusuyla bu şerefsiz örgüte bağlanmışlardır. Bu fetocuların malı analarının ak sütü gibi devlete helaldir. Çünkü bu mallar onların değil bu milletindir. Zaman gazetesi, sızıntı dergisini halka zorla satanlar bunlar değil mi? zaman ve sızıntı adı bile manidar.

Ülke öyle bir hale geldi ki at izi it izine karışmış ordu da bir binbaşı yanındaki arkadaşının feto teröristi olduğunu anlamazken millet ne yapsın kimin vatan haini kimin vatansever olduğunu nasıl anlasın. düşmanın belli olmayışı veya en yakın arkadaşın vatan haini olması insanın psikolojisini bozmaz mı. Bir uçurumun kıyısından dönen Cumhuriyetçiliğini, milliyetçiliğini, vatanseverliğini tüm dünyaya gösteren bu millet, bu kötü ve zor günleri el ele verip kenetlenerek en kısa zamanda atlatacaktır. Allah bu milletin yardımcısı olsun. Devletimize milletimize zeval vermesin. Bir daha bize böyle günler yaşatmasın. İçinde bulunduğumuz bu zor dönemi de elbette atlatacağız. Ama acı olan bizim bağrımızda yeşeren peygamber ocağı dediğimiz bu kutsal yerde yetişen Yaşını başını almış, bu üniformalı kişilerin "Subay,asker" imajını böylesine kötü bir yıkıma uğratmalarıdır ...

Televizyonlarda telsiz konuşmalarından izledik asker komutanım halk üstümüze doğru geliyor dediğinde komutan denen şerefsiz köpeğin (aslında köpek demekle köpeğe hakaret etmiş oluyoruz)yanıtı öldürün o itleri oluyor. Acımadan kendi halkına ölüm kararı veren bu şerefsizlerin gözlerini kan bürümüş. feto çetesi örümcek ağı gibi Türkiye'nin bütün üst makamlarını sarmışlar. On binin üstünde insan tutuklanmış bir o kadarda hasır altında olanlar vardır. Bunların temizlenmesi ve bütün vatan hainlerinin idam edilmesi gerekir. Bu şerefsizleri ceza evlerinde neden besleyelim. Darbeden bir hafta önce ailelerini koruma altına almak için Eşlerini boşayan bu şerefsiz darbeciler eşlerini boşamış olsalar bile bunların ailelerinin çoluk çocuk bunların hepsinin sınır dışı edilmeleri gerekir. Bu generaller nasıl vatan haini ise bunların eşlerinin de bunlardan bir farkı yoktur. bunu aklımızın bir köşesine yazalım. Yaptığı her sohbette hüngür, hüngür ağlayan (ama gözünden yaş akmayan) Allah peygamber kelimesini ağzından düşürmeyen birinin yüzü nurlu, sevimli olur.

Fetullah'ın yüzüne bakın bir damla nur göremezsiniz. Aksine yüzünde bir iticilik şeytani bir sevimsizlik vardır. Bunu her zaman söylemişimdir. O kitapların hiç birini de kendisi yazmıyordur. Bu kadar insanı kendisine kul ettiğine göre şeytani bir zekası olduğu kesin. Erdoğan'a beddua ederken o ara Allah benim belamı versin diye bir kelime kullanmıştı. Gerçekten Allah belasını verdi. Tayip Erdoğan bu kadar generali askeriyeden tasfiye etmeye kalksaydı ülke ayağa kalkardı.

Her şerde bir hayır vardır derler. Bu darbede Türkiye için hayırlı olmuştur. bu vesile ile orduya sızan feto köstebekleri deşifre olmuşlardır. Vatan hainlerinin hakkı idamdır.bunlara verilen bir damla su ve bir kaşık yemek bunlara haramdır ve haram zıkkım olsun. En kısa zamanda idam kanun çıkarılmalı, sonra bu şerefsizlerin yaşam hakları ellerinden alınmalıdır. Eğer Fetoda getirilip el bebek gül bebek beslenecekse ABD tepe, tepe kullansın. Zaten yıllarca kullanmış bundan sonrada kullansın. ABD Feto'yu vereceğini de pek zannetmiyorum verirse ABD nin foyası meydana çıkar. "Müttefik" diye bildiğimiz güya kader ortaklığı yaptığımız bu ülkeler yılardır Türkiye'yi yıkmak için alttan alta terörist örgütler kurup komploların arkasında durmuşlardır...

Asalak terör örgütünü yıllarca Türkiye'ye karşı besleyen elçilerimizi öldürten bu şerefsizler değil miydi? Irak arkasından Suriye de yaşananlar yine Türkiye üzerinde oynana oyunların bir parçası değimli? İşid ve Pkk ve uzantılarını besleyenler, yine sözüm ona dost dediğimiz bu dış güçler değil mi. Bunların amacı Türk kelimesini yeryüzünden silerek bu milleti yok etmektir. Bu amaçlarına ulaşabilmek için sonunda da Feto aracılığı ile Türkiye'yi bir darbe ile karşı karşıya getirmişlerdir. . Ama bu amaçlarına asla ulaşamayacaklardır.

Allah'a şükür Cumhurbaşkanı Tayip Erdoğan'ın halkı meydanlara dökme akıllılığını göstermesi 80 milyon Türk milletinin vatan, bayrak, millet, kardeşlik ve Allah aşkıyla meydanlara dökülmesi, canını, kanını ortaya koyması 8 bin 121 yayın organının bir anda 'tek ses' olması Türkiye'nin bir çıkmaza girmesini önlemiştir. Günlerdir sokaklarda sabahlara kadar demokrasi nöbet tutan Türk halkı vatanına devletine sahip çıkmıştır.Türkiye'nin sahipsiz olmadığını tüm Dünya'ya demokrasi dersi vererek göstermiştir.

Türkiye üstünden planlar yapanlara da dersini vererek planlarını suya düşürmüştür. Bu kahraman millete bu eşsiz vatana canımızda kanımızda helal olsun. Şehitlere Allahtan rahmet , yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Allah vatanımızı böldürmesin ezanımızı susturmasın bayrağımızı indirmesin. bu yüce, asil ve onurlu vatansever millete Allah karanlık günler göstermesin. Bende herkes gibi Şehitler ölmez vatan bölünmez diyerek yazımı noktalarken, özgürlük yolunda ilelebet ilerlemek dileğiyle sevgiyle kalın diyorum….

 
Etiketler: BU, MİLLET, YENİ, BİR, TARİH, YAZMIŞTIR
Yorumlar
Diğer Yazılar
SEN HİÇBİR ŞEY BİLMİYORSUN
URFA AK PARTİ ADAYI
KADINA ŞİDDETE HAYIR DEMEKLE OLMUYOR
KOMŞULUK HAKKI
BERDEL
HİÇ BİR GÜÇ TÜRKİYE’Yİ DURDURAMAZ
URFA’NIN KURTULUŞ SAVAŞI - 3
URFA’NIN KURTULUŞ SAVAŞI - 2
URFA’NIN KURTULUŞ SAVAŞI 11 NİSAN 1920
TERZİ KIZI
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
11 NİSAN KURTULUŞ HİKAYESİ - 3
11 NİSAN KURTULUŞ HİKAYESİ - 2
11 NİSAN KURTULUŞ HİKAYESİ - 1
BU NE ŞİDDET BU CELAL
REFERANDUMDA EVET Mİ HAYIR MI?
HAİN İÇERİDEN OLUNCA KAPI KİLİT TUTMAZMIŞ
KÜRT, TÜRK, ARAP HEPİMİZ KARDEŞİZ
NASIL BİR GENÇLİK YETİŞİYOR
ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN
BOŞANMALAR NEDEN FAZLALAŞTI
11 NİSAN KURTULUŞ SAVAŞI VE KÖRELEN MİLLİ DUYGULARIMIZ
ÖLDÜRÜLEN BİN KADIN VE 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
SİGARA=ÖLÜM
DERDİNİZ ÖZGÜRLÜK DEĞİL
BABALAR GÜNÜ KUTLU OLSUN
SEÇİMİN ARDINDAN
İSTANBUL DENİNCE AKLA FATİH SULTAN MEHMET GELİR
SEÇİM ARENASI RİNG BAŞLADI
KENDİ MEMLEKETİMİZDE YABANCI OLDUK
11 NİSAN KURTULUŞ HİKAYESİ
KURTULUŞ SAVAŞIMIZIN İKİ KAHRAMAN KADINI
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
KARACADAĞ’A SAHİP ÇIKMAYANLAR UTANSIN
AVRUPALILAR KENDİLERİNE OSMANLIYI HATIRLATAN TÜRKLERİ SEVMEZ
14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ ROMALI PUTPEREST VE AZİZLERDEN KALMA BİR GÜN
KAZANCI BEDİH EFSANESİ
KADIN CİNAYETLERİNİN KORKUTUCU BOYUTLARI
DUYURULUR BELEDİYE’NİN SORUMLULUKLARI VE GÖREVLERİ
URFA'YI ANLATAN REZİL DİZİLERE KİM DUR DİYECEK
YÖREMİZDE KADININ HAYATINDA YOK, YOK
ÖLÜMLERİNİN 6. YILIDA ANNEM VE SERDAR GÜLLÜOĞLU
BABALAR GÜNÜ
12 HAZİRAN DÜNYA ÇOCUK GÜNÜ
URFA KURTULUŞ SAVAŞINDAN KURTULUŞ MÜZESİNE
URFA YİNE SİYASET DERSİ VERDİ
SİYASET HİÇ BU KADAR KİRLENMEMİŞTİ
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Şanlıurfa
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 21.01.2019
Bugün
- 10°
Salı
- 11°
Çarşamba
- 12°
Şanlıurfa

Güncelleme: 21.01.2019
İmsak
06:03
Sabah
07:28
Öğle
12:43
İkindi
15:21
Akşam
17:46
Yatsı
19:04
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv Arama
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı