301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Yazı Detayı
28 Temmuz 2015 - Salı 09:47 Bu yazı 1364 kez okundu
 
AK PARTİ VE AĞACIN KURDU
Zeki KURT
zekikurt63@hotmail.com.tr
 
 

   Dışarıdan bakan ve analiz yapan biri olarak gözlemlerimizi yazmak farz oldu. Partilerde değişim bir bayrak yarışıdır ve bunun olması çok doğal bir durumdur. Hizmet bayrağını devralanlara yardımcı olmak varsa yanlış ve hatalarını özel ortamlarda anlatmak ta bir dava adamının yapması gereken davranıştır.
    
Ancak lider durumunda olanların da davasına samimiyet ile hizmet etmiş bilgi ve birikimi olan bu insanların tecrübesinden yararlanmaları gerekir. Zaman zaman görüşüp istişare etmelidir iletişim yollarını her zaman açık tutmalıdır.
     
Bazen yapmış olduğumuz paylaşımlar maalesef farklı yerlere çekiliyor ve sanki AK parti yada yönetimleri aleyhinde yazıyormuşuz gibi algılandı. Şunu herkes çok iyi bilmelidir ki; biz bu davaya pazara kadar değil mezara kadar söz vermişiz ve asla kopmak söz konusu değildir. Şunu da biliyoruz ki; Ak partili olmak sadece yönetimlerde görev almak değildir.
      
Ak parti teşkilatlarıyla belediyeleriyle meclis üyeleriyle ve milletvekilleriyle bir bütün olarak hareket etmektedir. İnsan olarak zaman zaman hatalar olabilir yanlışlar da olacak ancak bu yanlışlar ayrılığa gayrılığa neden olmamıştır. Büyükşehir başta olmak üzere bütün ilçe belediyelerimiz Ak parti teşkilatları ile uyum içinde oldukları gayet açıktır bunu zaman zaman katıldığımız toplantılarda da görüyoruz.

Ak parti ve belediyelerin içinde bu birliği ve ahengi bozmak için çalışan bazı ekiplerin olduğu da malumdur bunlar asla birlikten yana olmadılar çok özel ortamlarda konuşulan şeyler bir anda haber konusu olabilmektedir. Ağacın içindeki bu kurtlara dikkat etmek lazımdır.
      
Büyükşehir Belediyesinin hizmet ve yetki konusunda ilçe belediyelerini suçlaması, yada ilçe belediyelerinin Büyükşehir belediyesini suçlaması asla söz konu değilken maalesef algı operatörleri bunu sanki aralarında bir husumet varmış gibi kamuoyuna lanse etmektedirler. Milletvekilimiz Sayın Fakıbaba'nın sanki Büyükşehir belediye başkanıyla bir sorunu varmış gibi bir algı oluşturulmaktadır. Birileri de takım tutar gibi taraftar olmaya başladı bunlar çok yanlış ve tehlikeli şeylerdir. Oysa biz biliyoruz ki bunun aslı astarı yok farklı düşünmek asla kaşı olduğu anlamına gelmemeli.

Gerek Büyükşehir gerekse ilçe belediyelerimiz çok güzel çalışmalara imza atarken bu çalışmalar belki yeteri kadar tanıtılamadı ve halka anlatılamadı. Başta il başkanı olmak üzere yönetimkurulu ve meclis üyelerimiz bu hizmetleri bire bir de olsa halka ve esnafa anlatmalıdır. Milletvekillerimiz TVProgramlarımda ve halka yeni kurulan ve kurumsallaşma yanında çok büyük hizmetler yaptığını anlatmalıdırlar. O zaman çalışmıyor ne yaptılar ki algısı da ortadan kalkacaktır.

Kendini şucular bucular diye ortaya atanlar kraldan çok kralcı olanlar da ağızlarının payını almış olacaklardır. Birliğin, beraberliğin ve kardeşliğin adresi olan Ak parti millete hizmet yoluna devam edecektir.
         
Ak parti seçimden seçime halka inen bir parti değildir parti politikası gereği sürekli halkla iç içe olan onların sorunlarını dinleyen ve çözümü için çare arayan bir teşkilattır. Te go mı go ( sen dedin ben dedim ) ile uğraşacak ne zamanı ne de tahammülü olmamalıdır. Var olan birliği korumak ağacın içindeki kurtları temizlemek ve bunu kamuoyuna anlatmak gerekir. Fitne operatörlerine fırsat vermemek lazım

 
Etiketler: AK, PARTİ, AĞACIN, KURDU
Yorumlar
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Şanlıurfa
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 21.01.2019
Bugün
- 10°
Salı
- 11°
Çarşamba
- 12°
Şanlıurfa

Güncelleme: 21.01.2019
İmsak
06:03
Sabah
07:28
Öğle
12:43
İkindi
15:21
Akşam
17:46
Yatsı
19:04
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv Arama
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı