Yazı Detayı
08 Aralık 2017 - Cuma 07:12 Bu yazı 375 kez okundu
 
ABD’YE OLAN NEFRETİM
S. Ahmet KAYA
seyyidak@hotmail.com
 
 

ABD’den nefret ediyorum. Bütün deliller elde ve bunları herkes her gün görüyor ve yaşıyor. Bu yüzden kimse ABD’ye olan nefretimden dolayı beni kınayamaz ve yargılayamaz.

Çünkü ABD, şu kadarcık geçmişine rağmen dünyaya getirdiği rezaletler bakımından Moğollar’ı katlayarak, neredeyse aratır hale getirmiştir. ABD’ye olan nefretim ondan.

Dünyanın neresinde bir savaş varsa, bir hıyanet varsa, ABD’nin mutlaka orda parmağı vardır. Çünkü karıştırmak, birbirine kırdırmak onların işi. ABD’ye olan nefretim ondan.

Fabrikalarında ilaç üretilir. Dünyadaki fakir ülkelerin çocukları, kadınları kısacası bütün insanları türlü hastalığın mikrobuyla tanıştırılır. Sonra o ülkelere bu fabrikalarda üretilen ilaçlar satılır. ABD’ye olan nefretim ondan

 Silah fabrikaları harıl harıl silah üretir. Ama üretilen bu silahlara Pazar bulmak gerekir. Bu yüzden dünyanın geri kalmış ülkelerinde sebepsiz yere savaşlar çıkartılır. Silah üretemeyen zengin ülkeler ise sürekli tehdir altında tutularak, silahlanmanın gerekliliği onlara sürekli telkin edilir. Ve bu ülkeler, Onlardan silah almaya zorlanır. ABD’ye olan nefretim ondan.

Birileri din adına ortaya çıkar. Yüz binlerce insanı toplar etrafına. Herkesi birbirine düşman eder; evlat anne-babayı tanımaz, insanlar Devlet’i tanımaz, adeta Devlet en büyük Düşman ilan edilir. Bütün bunların arkasında ABD vardır. ABD’ye olan nefretim ondan.

ABD’nin kurucusu katil Washington, Amerika’nın yerlileri olan Kızılderili’leri vahşi kurtlara benzeterek, “Bu vahşi hayvanların tamamen imha edilmesi gerekiyor.” ABD’ye olan nefretim ondan.

Terörist diye suçlanan bütün terör örgütleri bir araya gelseler bile ABD’nin yaptığı katliamlara yetişemez... Bush, Hitlerden daha fazla insan katletmiştir... Devletleri içten çökertmekten üstüne yoktur. İsrail’i Ortadoğu’nun, insanlığın başına bela etmiştir. ABD’ye olan nefretim ondan.

Türkiye, 15 Temmuz 2016'da tarihinin en büyük ihanetini yaşadı. Bu ihanetin elebaşı ise, ABD’nin Pensilvanya eyaletinde yaşayan Fethullah Gülen olduğunu tüm dünyaya ilan etmişti. Darbe girişiminin bastırılmasının ardından bağımsız mahkemeler tarafından başlatılan yargılamalar neticesinde binlerce klasörlerden oluşan deliller ile elebaşı ABD'den istenmesine rağmen, ne GÜLEN ne de yandaşlarından hiçbiri Türkiye’ye iade edilmedi. Edilmedi çünkü bu olayın arkasında ABD vardı. ABD’ye olan nefretim ondan.

Nerde bir terör örgütü varsa, orda eğer ABD çıkıyorsa bu, ABD’nin terör örgütlerine sahip çıktığını veya o terör örgütlerinin kurucusunun ve destekçisinin bizatihi ABD olduğunu göstermiyor mu? ABD’ye olan nefretim ondan.

“ABD’nin dünya hakimiyeti önündeki tek engel Sünni Müslümanlardır. Vahhabilerle ortak çalışıyoruz, şiileri kullanıyoruz. Sünni iktidarın yıkılması, sünniliğin kalesi olan Türkiye’nin yıkılması ile mümkündür.” Diyor eski CIA başkanı Graham Fuller, İslamsız Dünya adlı kitabında. Şimdi ABD’nin Türkiye ile niçin bu kadar uğraştığını anlayabiliyor musunuz? ABD’ye olan nefretim ondan.

Türkiye güçlü ve ayakta kaldığı müddetçe: ABD’nin de bu emelleri olduğu müddetçe Türkiye ile ABD arasında bu gerilim her zaman olacaktır.

 

 
Etiketler: ABD’YE, OLAN, NEFRETİM, ,
Yorumlar
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Şanlıurfa
Çok Bulutlu
Güncelleme: 26.05.2018
Bugün
20° - 33°
Pazar
21° - 35°
Pazartesi
23° - 33°
Şanlıurfa

Güncelleme: 26.05.2018
İmsak
03:20
Sabah
05:02
Öğle
12:29
İkindi
16:17
Akşam
19:43
Yatsı
21:17
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv Arama
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı