301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Yazı Detayı
04 Şubat 2016 - Perşembe 09:31 Bu yazı 1719 kez okundu
 
UYUTULAN HÜCRELER VE AK PARTİ
Zeki KURT
zekikurt63@hotmail.com.tr
 
 

   Hak ve batılın mücadelesi yüzyıllardır hep vardı ve olmaya da devam edecektir. Osmanlının yıkılışını gören Derin Milli Devlet hemen kolları sıvayarak Türkiye Cumhuriyeti'nin temellerini atmaya başladı. Kimileri kahraman kimileri hain görünerek/ gösterilerek devletimiz yeniden şekillendi ancak kurulan bu devlet hiçbir zaman BAĞIMSIZ VE MİLLİ OLAMADI, olmasına müsaade edilmedi.

Milli ve kahraman bildiğimiz birçok kişi aslında İngiltere ve ABD'ye hizmet eden hainlerden oluşurken, hain bildiğimiz birçok kişi aslında milli kahramanlardı. Tarih bunu hiçbir zaman yazmadı ve yazılmasına da müsaade edilmedi. Bunu gören DERİN MİLLİ DEVLET milli ve manevi hassasiyetlere bağlı devlet ve ümmet bilincine sahip çok seçkin kişilerden oluşan devletin idaresinde görev alacak adam gibi damaları yetiştirdi ve uyutarak o özlenen büyük günün gelmesini beklediler.

Siyonist Haçlılar da boş durmadı onlarda aynı yöntemi kullanarak görüntüleri milli olan, İslamihassasiyetlere sahip halka sevdirilen hitabeti çok iyi olan İngiltere ve ABD'de eğitimden geçirilen  çakma Kahramanlar yetiştirilerek Türkiye'nin ve başındaki idarecilere karşı kullanılmak üzere hücreler halinde uyutuldular.
 
 Milli Derin Devletin yetiştirdiği o seçkin insanlar ile Siyonist Haçlıların yetiştirdiği o kişiler Siyaset ve Devlet'in bütün kademelerinde görev almaya başladılar ve yerleştiler. Özellikle siyasi alanda hızla yükselerek halk tarafından sevilen sayılan vazgeçilmeyen insanlar oldular. Söyledikleri her şey kabul görüyor kitleler bu insanlara itibar etmeye başladılar. 1992 yılından itibaren devleti yönetecek olanlar İngiltere ve ABD tarafında kamuoyuna sızdırılarak algı oluşturuldu toplum buna hazırlandı.
  
2003 yılında ezici bir çoğunlukla iş başına gelen AK parti ve kadrosu iktidar olmuş ancak muktedir olamamıştı.  Siyonist Haçlılar her taraftan saldırıyor önünü kesmek için her yolu deniyorlar ancak ne yapsalar boş gökten gelen bir emir vardı ve bu yavaş yavaş gerçekleşiyordu. Milli Derin Devlet planını iyi yapmış oyunu iyi kurmuştu ve oyun kurucu Türkiye idi. Ak parti 2. İktidarı dönemi başladı hem iktidar hem de muktedir olmuş, yerli ve mili sanayii oluşturmak için hamleler yapmaya başladı.  
Eski Türkiye yavaş yavaş işlevini kaybetmiş Bölgede Lider Ümmete rehber yerli ve milli sanayisi olan uzayda uydusu bulunan milli ve yerli yazılımla dünyaya kafa tutan YENİ TÜRKİYE doğuyordu. Milli Derin Devletin yetiştirdiği Siyonist Haçlıların Diktatör dediği Elif gibi dik duran adam Türkiye'de bir ilke imza atarak % 52 oy ile Cumhurun Reisi seçiliyordu ve aslında sesiz bir devrim yaparak Devlet Başkanı olmuştu. Dananın kuyruğu tamda burada kopmuştu ve Siyonist Haçlılar ve onların uzantıları, Taşeronları hep birlikte topyekûn saldırıya geçtiler.
   
Ak parti teşkilatlarını hızla yenileyerek Sayın Genel Başkan yanıltılarak Reisin karşı olduğu dava ile alakası olmayan ne kadar insan varsa teşkilatlara alındılar dava adamı yerini hava adamları almıştı. Ak parti içinde kalan çok az sayıda dava adamı etkisiz hale getirilmiş Ak partinin dava ve misyonunaçok ciddi darbeler indirilmişti. Bu haksız yapılanma karşısında sesini yükseltenleri ya hain ya da makam sevdalısı ilan edip bertaraf ettiler. Reisi ( Recep Tayyip Erdoğan'ı ) sevenler adeta tecrit etiler. 7 Haziran da Türkiye genelinde yapılan milletvekili listeleri ve akabinde gelen hezimet bu söylediklerimizin ne kadar doğru olduğunu göstermişti.

Devlet bu gidişatı gördü ve her türlü önlemi alarak 1 Kasım seçimlerine gitti ve muazzam bir sonuç elde etmişti ancak teşkilatlar bunu kendi başarı hanelerine yazmaya zafer kazanmış komutan edası ile hareket ededursun bunun böyle olmadığını " Bu yeniden milli mücadeledir " diyen Reis'in çağrısı ve elinde bastonu ile kapı kapı gezen amcaların anaların çabası ve ümmetin duası idi.
   
Bugün Yeni Türkiye'de olan olaylar normal bir terör olayı değil, Terör örgütleri üzerinden Türkiye'ye Siyonist Haçlılar ve onların uyutulan hücrelerinin uyandırılarak bir SAVAŞ ve saldırı başlatmalarıdır. Bugün Reisi Cumhurun şahsında vurulmak istenen Türkiye'dir İslam Ümmetidir. Daha düne kadar Reis'in yanında yer alan onun için gözyaşı dökenler cemaat adı altında paralel devlet kuranlar işte uyutulan Gayr-i Milli hücrelerdir.
     
Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a olan düşmanlık devlet düşmanlığına dönüşmüş ise başınızı iki elinizin arasına alarak düşünmenin zamanı geldi de geçiyor bile. Mesele kesinlikle ERDOĞAN değil bunu anlayanlar saflarını belli ettiler. Karşısında olanlar da aynı şekilde kimin yanında ve emrinde olduklarını belli etiler. Bu zor ve sıkıntılı geçecek olan süreçte bizler Cumhuru Reisimiz 'in yanında ve devletimizin arkasında olduğumuzu göstermek adına  safımızı belirlememiz lazım. Ak parti derhal ve acilen Ak parti görünümlü  AKP'lilerden  temizlenerek 2002 kodlarına geri dönüp Ak kadrolarla yoluna devam etmelidir.     
 Bundan sonra yapacağımız bazı açıklamalar kesinlikle Ak partimize zarar vermek için değil, Ak parti içine yerleşen ve partiye zarar veren kişilere karşı bir mücadeledir ve öyle algılanmasını temenni ederim. Selam ve dua ile…

 
Etiketler: , UYUTULAN, HÜCRELER, AK, PARTİ, ,
Yorumlar
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Şanlıurfa
Az Bulutlu
Güncelleme: 20.01.2019
Bugün
- 10°
Pazartesi
-
Salı
- 12°
Şanlıurfa

Güncelleme: 20.01.2019
İmsak
06:03
Sabah
07:29
Öğle
12:43
İkindi
15:21
Akşam
17:45
Yatsı
19:03
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv Arama
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı