Haber Detayı
04 Ağustos 2020 - Salı 11:29 Bu haber 845 kez okundu
 
Yöntem Kolejinde Büyük YKS Başarısı
YÖNTEM KOLEJİ eğitim koordinatörü ve matematik öğretmeni Bekir Maraş, “İlk yılımızda mezunlarımızın tamamını doğru öğretim yöntemimiz ve 1e1 ilgilenme ile 2020 YKS de başarı kotasına koyarak üniversiteli olacak puanları aldık. Bu anlamda 100 lük bir başarı elde ettik” dedi
Eğitim Haberi
Yöntem Kolejinde Büyük YKS Başarısı

Haber Merkezi / Maraş yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Şanlıurfa Yöntem Koleji ni her şubeden sadece 3 sınıf alacak şekilde toplam 12 şubeli idaresi ve öğrenciye ulaşılabilirliği kolay bir okul olarak tasarladık, bu sayede hiç bir öğrencimiz Arada kaynamadan tamamına özel ilgi ve çalışma yöntemi oluşturabiliyoruz."

​​​​​

 

Bekir Maraş; "Anadolu-Fen lise statüsünde bir okul olmamıza rağmen biz kendimizi iyi bir üniversite hazırlık Lisesi olarak tanımlıyoruz.

 

İlk yılımızda mezunlarımızın tamamını doğru öğretim yöntemimiz ve 1e1 ilgilenme ile 2020 Yks de başarı kotasına koyarak üniversiteli olacak puanları aldık. Bu anlamda 100 lük bir başarı elde ettik.

 

Bu başarının birinci sebebini sınırlı sayıda öğrenci alıp her öğrenciye özel ilgi alaka ile  başarıyı hedeflememiz olarak görüyorum.

 

Bu başarıya velilerimiz kayıtsız kalmayarak kısa sürede yeni dönem kayıtlarımızı da kapattık. 10 ağustos 2020 de bir haftalık oryantasyon eğitimimizle yeni dönemi açıyoruz. Bu başarıda emek veren personelimize teşekkür ederim.

 

Tüm öğrencilerimize üniversite hayatlarında başarılar dilerim." dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yöntem, Kolejinde, Büyük, YKS, Başarısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı