Haber Detayı
14 Ekim 2020 - Çarşamba 12:20 Bu haber 204 kez okundu
 
TBMM Başkanı Şentop: Darbeci karanlık kafaları aydınlatacak ışığın anahtarı milletimizin iradesidir
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Bu ülkede darbeci karanlık kafaları aydınlatacak ışığın anahtarı tektir ve o da aziz milletimizin iradesidir. Gereken her durumda o irade sağduyu ile ışıkları açar ve lüzumsuzsa da kapar." dedi.
Siyaset Haberi
TBMM Başkanı Şentop: Darbeci karanlık kafaları aydınlatacak ışığın anahtarı milletimizin iradesidir

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Bu ülkede darbeci karanlık kafaları aydınlatacak ışığın anahtarı tektir ve o da aziz milletimizin iradesidir. Gereken her durumda o irade sağduyu ile ışıkları açar ve lüzumsuzsa da kapar." değerlendirmesinde bulundu.

Şentop, Anayasa Mahkemesi (AYM) Üyesi Engin Yıldırım'ın sosyal medyadan yaptığı paylaşıma twitter hesabında yer verdiği mesajıyla tepki gösterdi. Şentop, paylaşımında şunları kaydetti:

"Darbeci reflekslerin gölgesindeki söylemler kabul edilemez. Bu ülkede darbeci karanlık kafaları aydınlatacak ışığın anahtarı tektir ve o da aziz milletimizin iradesidir. Gereken her durumda o irade sağduyu ile ışıkları açar ve lüzumsuzsa da kapar." AA

Kaynak: Editör:
Etiketler: TBMM, Başkanı, Şentop:, Darbeci, karanlık, kafaları, aydınlatacak, ışığın, anahtarı, milletimizin, iradesidir,
Yorumlar
Haber Yazılımı