Haber Detayı
14 Mayıs 2019 - Salı 12:05 Bu haber 1016 kez okundu
 
Ramazan etkinlikleri devam ediyor
Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan ve Ramazan Ayı'nın maneviyatını yansıtan Ramazan Sokağı etkinlikleri devam ediyor.
Yaşam Haberi
Ramazan etkinlikleri devam ediyor

Haber Merkezi / Büyükşehir Belediyesi tarafından Ramazan Ayı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Büyükşehir Tiyatrosu Orta Oyunu'na vatandaşların yoğun ilgi gösterdi. Düzenlenen etkinliğe Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdulkadir Açar, Kültür ve Turizm Daire Başkanı Murat Müjdeci ve vatandaşlar katıldı. 
Etkinlik sonunda konuşan Genel Sekreter Abdulkadir Açar, "Ramazan birliktir, kardeşliktir, barıştır. Bu milletin her ferdinin daha çok birbirine kenetlenmesi anlamına gelmektedir. Biz değerlerimizi, kültürümüzü, inancımızı korudukça da çok güçleneceğiz. İnşallah mutlu müreffeh bir Türkiye'yi hep birlikte inşa edeceğiz" dedi.
AÇAR, ANNELER GÜNÜ'NÜ KUTLADI
Toplumun mayasının anneler olduğunu belirten Açar, "Dünyadaki tüm güzelliklerin temsilcisi ve mimarı olan, ilahi güzelliklerin tecelligahı olan annelerimizin Anneler gününü tebrik ediyorum. Ana toplumun mayasıdır. Ana toplumu dönüştürendir. Gerçek manada annelik tacını taşıyanların anneler gününü kutluyorum" diye konuştu.
Konuşmasının ardından Genel Sekreter Açar, Ramazan Sokağı'ndaki stantları gezdi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ramazan, etkinlikleri, devam, ediyor,
Haberin Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı