Haber Detayı
08 Eylül 2016 - Perşembe 09:19 Bu haber 780 kez okundu
 
Motosiklet hırsızları güvenlik kamerasında
Şanlıurfa'da bir hırsızın, güpegündüz elektrikli motosikleti çaldığı anlar güvenlik kamerasına an be an kaydedildi.
Güncel Haberi
Motosiklet hırsızları güvenlik kamerasında

İLKHA/ Hırsızlık vakalarının arttığı Şanlıurfa'da caydırıcı cezaların verilmediğinden dolayı hırsızlar artık gündüzleri de herkesin gözleri önünde hırsızlık yapıyor.
Şanlıurfa'nın merkez Haliliye ilçesine bağlı Bahçelievler Mahallesi Cengiz Topel Caddesinde kimliği belirsiz bir hırsızın, güpegündüz motosikleti çaldığı anlar an be an güvenlik kamerasına kaydedildi.
17.30 sıralarında Bahçelievler Mahallesi Cengiz Topel Caddesinde bir AVM'nin önünde kilitli bulunan elektrikli motosiklet, kimliği belirsiz hırsız tarafından çalınırken güvenlik kamerasına yansıdı.
Bir AVM'nin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, 20-23 yaşlarında kimliği belirsiz bir kişinin elektrikli motosikleti işyerinin önünden çaldığı gözüküyor. Bir otomobil arkasında park edilen motorun yakınına gelen hırsız burada 10-15 dakika sağa sola bakarak bekliyor. Kimsenin gelmediğini görünce motora yaklaşıyor. Göz ucuyla motoru kontrol ediyor. Daha sonra motorun üstüne oturup dinleniyormuş havası vererek birkaç dakika bekledikten sonra direksiyonu çevirerek kilidi kırıyor. Sakin bir şekilde direksiyon kilidini kırdıktan sonra itekleyerek hızla oradan uzaklaşıyor.
Aynı caddede birden fazla hırsızlık vakasının olduğu, birçok işyerinde de benzer hırsızlık hadiselerin yaşandığı öğrenildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şanlıurfada, bir, hırsızın, güpegündüz, elektrikli, motosikleti, çaldığı, anlar,
Yorumlar
Haber Yazılımı