Haber Detayı
29 Ağustos 2019 - Perşembe 10:32 Bu haber 1477 kez okundu
 
Lotus Hastanesi tüp bebekte iddialı
Gazetemizi ziyaret eden Özel Urfa Lotus Hastanesi Müdürü Soner Kemal Tepe hastaneleri hakkında bilgi vererek özellikle tüp bebek çalışmalarında bölgede iddialı olduklarını belirtti.
Sağlık Haberi
Lotus Hastanesi tüp bebekte iddialı

Tuğba POLAT /  Şanlıurfa'da hizmet veren beş özel hastaneden birisi olan ve son zamanlarda sağlık alanında verdiği hizmetler ile adından söz ettiren Özel Urfa Lotus Hastanesi'nin Müdürü Soner Kemal Tepe gazetemizi ziyaret ederek Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı ve gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Veysel Polat ile bir araya geldi. 
Ziyaret toplantısında Özel Urfa Lotus Hastanesinin çalışmaları hakkında bilgi veren Soner Kemal Tepe amaçlarının Şanlıurfalılara sağlık alanında en kaliteli hizmeti vermek olduğunu belirterek; Sağlık hizmetleri insanların en temel haklarından birisidir. Bizlerde hastane olarak sağlık alanında tecrübeli sağlık ekibimiz ve modern cihazlar ile Şanlıurfalıların her zaman yanındayız" diyerek hizmet kalitelerini her geçen gün arttırmanın gayretinde olduklarını dile getirdi. 
Tüp bebek konusunda iddialıyız
Soner Kemal Tepe hastanelerinin tüp bebek merkezi hakkında da bilgi vererek ; Her anne çocuk sahibi olmayı arzu eder, hak eder. Türkiye'nin en genç nüfusuna ve en çok doğum oranına sahip Şanlıurfa'da doğal yollar ile çocuk sahibi olamayan çiftlerimize yönelik tüp bebek merkezimiz başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Kişilere özel tedavi ve modern tıbbi teknikler ile sadece Şanlıurfalılara değil bölgeye hitap eden bir merkez olma noktasında iddialıyız" dedi.

Şanlıurfa kaliteli sağlık hizmetlerini hak ediyor
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı ve Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Veysel Polat yaptığı açıklamada Şanlıurfa'nın her alanda olduğu gibi sağlık alanında da yatırımlara ihtiyaç duyduğunu belirterek; Malum olduğu üzere sağlık alanında da doktor, hemşire, sağlık çalışanı gibi eksikliğimiz had safhadadır. Bu açığın kapatılması, Şanlıurfalılar kaliteli sağlık hizmetini her vatandaş gibi hak ediyor. Şanlıurfalıların hak ettiği sağlık hizmetlerini alabilmesi ve bu hizmete ulaşabilmesi için özel sağlık kuruluşlarımızın, hastanelerimizin önemi de çok büyüktür. Başka Şehirlerde olduğu gibi Şanlıurfa'da da özel sağlık kuruluşlarının sayısının artması ve nitelikli hocalarımızın Şanlıurfa'da bulunması hemşerilerimizin başka şehirlere giderek maddi ve manevi külfet altına girmesini önleyecektir" dedi. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Lotus, Hastanesi, tüp, bebekte, iddialı,
Yorumlar
Haber Yazılımı