Haber Detayı
17 Haziran 2019 - Pazartesi 10:53 Bu haber 1041 kez okundu
 
Karşıyaka’da yeni park çalışması
Haliliye Belediyesi, vatandaşların yaşam alanı park ve bahçelerin sayısını arttırmak amacıyla yürüttüğü çalışmalar kapsamında Karşıyaka Mahallesinde yeni park yapımını devam ettiriyor.
BELEDİYE Haberi
Karşıyaka’da yeni park çalışması

Haber Merkezi / Belediye Başkanı Mehmet Canpolat'ın Haliliye İlçesinde park ve bahçelerin sayısı artacak talimatları ile çalışmalarını yürüten Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, mevcut parklarda peyzaj çalışmaları ile düzenlemeler yaparken, yeni parkları da ilçeye kazandırıyor. Yeni park çalışmaları kapsamında ekipler, Karşıyaka Mahallesinde çalışmalarına başladı. Alt yapı ve üst yapı çalışmaları tamamlanan parkta, ağaç dikim çalışmaları da hızla sürdürülüyor. Dikilen ağaçlara can suyunu veren ekipler, vatandaşların vakit geçirmeleri amacıyla da kamelya ve bankların kurulumu gerçekleştirdi.
Karşıyaka Mahallesi sakinleri, yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Mehmet Canpolat'a ve Haliliye Belediyesine teşekkür ettiler.
Öte yandan Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Haliliye İlçesindeki park ve bahçelerin sayısını arttırmak amacıyla planlama dahilinde çalışmalara devam edileceği kaydedildi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Karşıyaka’da, yeni, park, çalışması,
Yorumlar
Haber Yazılımı