Haber Detayı
24 Mayıs 2019 - Cuma 13:39 Bu haber 4254 kez okundu
 
İnsan-Der ve İyilik-Der 400 yetimi giydirecek
Şanlıurfa’da faaliyet gösteren İnsan Der ve İyilik-Der Şanlıurfa temsilciliği tarafından ortaklaşa düzenlenen program ile Şanlıurfa’da 400 yetim giydirilecek
Yaşam Haberi
İnsan-Der ve İyilik-Der 400 yetimi giydirecek

Hacer Aşit

Şanlıurfa’da faaliyet gösteren İnsan Der ve İyilik-Der Şanlıurfa temsilciliği tarafından ortaklaşa düzenlenen program ile Şanlıurfa’da 400 yetim giydirilecek.

Bereket ayı Ramazan ile birlikte insani yardım çalışmalarını daha da arttıran STK’lar ihtiyaç sahiplerine hayırseverlerin katkıları ile yapılan yardımlara daha fazla ağırlık vermeye başladı. Şanlıurfa’da yaptığı insani yardımların yanı sıra çeşitli etkinlikler ile adından söz ettiren Şanlıurfa İyilik- Der ve Şanlıurfa İnsan Eğitim ve Yardımlaşma Derneği ortak olarak düzenledikleri program ile 400 Şanlıurfalı yetimi giydirecek. 25 Mayıs Cumartesi günü Cengiz Topel Mahallesi 91. Sok. No; 10 adresinde 11-14; 00 saatleri arasında yapılacak olan programa tüm hayırsever Şanlıurfalıları davet eden Şanlıurfa İnsan- Der Başkanı Ahmet Çiftçi ve  İyilik- Der temsilcisi Ömer Hebeş yaptıkları açıklamada bir yetim giydirme bedelinin 130 TL olduğunu hatırlatarak; Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde Şanlıurfalı yetim kardeşlerimizi sevindirmek ve ihtiyaçlarını bir nebze de olsa gidererek onların mutluluğunu hep beraber paylaşmak istiyoruz. Hz. İbrahim torunu olan Şanlıurfalı hayırseverlerimizi de katkıda bulunmaya ve bu mutluluğu paylaşmaya davet ediyoruz” dediler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İnsan-Der, ve, İyilik-Der, 400, yetimi, giydirecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı