Haber Detayı
10 Eylül 2016 - Cumartesi 13:47 Bu haber 3155 kez okundu
 
Hilvanlı Gaziye ziyaret
Hilvan Kaymakamı Ahmet Özay ve Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Hilvan Jandarma Bölük Komutanı Yüzbaşı İsmail Tarım, Gölcük Jandarma Karakol Komutanı Metehan Yaşar, Hilvan Emniyet Müdürü Mümin Özmen, ve Belediye Meclis Üye, Salih Aktaş, Hakkari Çukurca'da teröristlerle girdiği çatışma esnasında meydana gelen patlamada yaralanan Uzman Çavuş Hamza Ulak'ı ziyaret etti.
Güncel Haberi
Hilvanlı Gaziye ziyaret

Haber Merkezi / Çatışmada meydana gelen patlama nedeniyle vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan ve bu nedenle GATA'da bir süre tedavi gördükten sonra Hilvan'ın Gölcük Mahallesi'ndeki baba ocağında tedavisine devam eden Uzman Çavuş Hamza Ulak'ı ziyaret eden heyet, Gazi Ulak'a geçmiş olsun dileklerinde bulundular. Gazi Uzman Çavuş Hamza Ulak ile bir süre sohbet eden Özay ve Bayık, olay hakkında bilgi aldı.

Yaptığı ziyaret sonrasında açıklamada bulunan Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık;

' Bir süre önce Hakkari Çukurca'da, hain teröristler tarafından kurulan tuzak sonucu yaralanmıştır. Çok şükür şuan durumu iyidir. Cenanb-ı Hak inşallah bir daha böyle kötü günler bize yaşatmaz. Bu vatan toprakları için hepimize her zaman görev almaya hazırız' dedi.

Kendisine yapılan ziyaretten dolayı çok sevindiğini belirten Uzman Çavuş Hamza Ulak, ' Beni yalnız bırakmadıklarından dolayı, geçmiş olsuna gelen herkese çok teşekkür ediyorum' dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hilvan, Kaymakamı, Ahmet, Özay, Belediye, Başkanı, Aslan, Ali, Bayık, Hilvan, Ja
Yorumlar
Haber Yazılımı