Haber Detayı
06 Ağustos 2019 - Salı 10:56 Bu haber 642 kez okundu
 
Genç STK’lılar futbol turnuvasında bir araya geldi
Şanlıurfa Sivil Toplum Kuruluşları Gençlik Platformu tarafından organize edilen futbol turnuvasının şampiyonu Genç Önder oldu.
Spor Haberi
Genç STK’lılar futbol  turnuvasında bir araya geldi

Yüksel POLAT /Gençleri her ay farklı bir etkinlik ile bir araya getirmeyi ve bu etkinlikler ile gençler arasındaki manevi ve inanç bağlarını güçlendirmeyi amaç edinen Şanlıurfa Sivil Toplum Kuruluşları Gençlik Platformu bu ayda çeşitli gençlik derneklerinin katılımı ile futbol turnuvası düzenledi. Çeşitli gençlik derneklerinin yanı sıra kurum ve kuruluşların gençlik organizasyonlarının yer aldığı gençler futbol turnuvasının finali önceki gün gerçekleştirildi. 
Turnuvanın finalinde ise  Genç Önder takımı Şanlıurfa B.Ş.B Gençlik Meclisini 5-3 mağlup ederek şampiyon olurken  Şanlıurfa B.Ş.B Gençlik Meclisi takımı da  ikinci oldu. 
 Şampiyon takıma kupa ve madalyalarını Şanlıurfalı  milli hakem Serdar Tatlı ve İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer verdiler. Gençlik platformundaki dernek başkanları ve misafirlerin yanı sıra gençlerin katılım gösterdiği turnuva hakkında görüşlerini belirten katılımcılar böylesi organizasyonların önemine vurgu yaparak devamını dilediler.  

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Genç, STK’lılar, futbol, , turnuvasında, bir, araya, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı