Haber Detayı
18 Ocak 2020 - Cumartesi 12:44 Bu haber 1869 kez okundu
 
Dicle mahallesinde sokak beton çalışmaları başladı
Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde durdurulan kazı çalışmalarının ardından Siverek Belediyesince bozulan yollarda onarım çalışmaları sürüyor.
BELEDİYE Haberi
Dicle mahallesinde sokak  beton çalışmaları başladı

Haber Merkezi / Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Dicle ve Ofis Mahallelerinde kazılar nedeniyle bozulan cadde ve sokaklar düzenleme yapan ekipler daha sonra deforme olan beton yollarda onarım çalışması yapıyor.
Çalışmalarla ilgili Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünde yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Kazı çalışmalarının durdurulmasını müteakip Fen İşleri Müdürlüğümüz koordinasyonunda başlatılan bakım ve onarım çalışmaları aralıksız sürdürülmektedir. Birçok mahallemizde iyileştirme çalışmaları sürdürülürken ekiplerimiz eşzamanlı olarak diğer merkez mahallelerimizde deforme olan sokaklarda çalışma yapıyor. Bu kapsamda Dicle ve Ofis Mahallelerindeki muhtelif sokaklarda çalışma yapan ekiplerimiz bozulan beton yollarda onarım çalışmalarını sürdürüyor."
Öte yandan yapılan açıklamada, hava şartlarının elverişli olmaya devam etmesi durumunda çalışmaların sürdürüleceği belirtildi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dicle, mahallesinde, sokak, , beton, çalışmaları, başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı