Haber Detayı
08 Mart 2019 - Cuma 09:56 Bu haber 2624 kez okundu
 
Çiftçi’den büyük buluşmaya davet
Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bugün ki Şanlıurfa buluşmasına tüm vatandaşları davet etti.
Güncel Haberi
Çiftçi’den büyük buluşmaya davet

Haber Merkezi / Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Cuma namazının ardından 11 Nisan Meydanı'nda halka seslenecek. Saat 14.00'de yapılması planlanan buluşma öncesi bir açıklama yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, dev buluşmaya tüm Şanlıurfa halkını davet etti. 
Başkan Çiftçi, açıklamasında "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan yarın Cuma günü Cuma namazından sonra 11 Nisan Meydanında halkımızla buluşacak. Şanlıurfa'mız bir çok defa Cumhurbaşkanımızı Şanlıurfa'da her zaman büyük bir coşkuyla misafir etti. Halkımız, güzel bir şekilde Şanlıurfa'ya yakışır bir şekilde misafirperverliğini yaptı. Yarın da inanıyoruz ki halkımız 13 ilçemizden de gelerek Cumhurbaşkanımızı bağrına basacak ve yine miting sonrasında da Cumhurbaşkanımız Göbeklitepe'ye gidecek. Şanlıurfa için çok önemli karara imza atan ve 2019 yılını Göbeklitepe Yılı olarak belirleyen Cumhurbaşkanımızın alanda temasları olacak. Göbeklitepe'nin burada açılışını yapacak. Bizler de yerel yönetimler olarak tüm halkımızı bu büyük buluşmaya davet ediyoruz" dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çiftçi’den, büyük, buluşmaya, davet,
Haberin Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı