Haber Detayı
06 Eylül 2016 - Salı 13:39 Bu haber 1830 kez okundu
 
Büyükşehir Gap Vadisi'nde çalışıyor
Büyükşehir Belediyesi, SU-KAY Park ve Çelik Köprüler ile cazibe merkezi haline gelen GAP Vadisi bölgesindeki 50 metrelik yeni yolları açarak halkın hizmetine sunmayı planlıyor.
BELEDİYE Haberi
Büyükşehir Gap Vadisi'nde çalışıyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, SU-KAY Park ve Çelik Köprüler ile cazibe merkezi haline gelen GAP Vadisi bölgesindeki imarda yer alan 50 metrelik yeni yolları açarak halkın hizmetine sunmayı planlıyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, GAP Vadisi'nde yıllar önce imara açılan ancak bağlantı yolları olmadığından dolayı rağbet görmeyen 'Yeşil Urfa' konutlarına ve çevresindeki yeni inşaatlara hayat veriyor.

Bölgeyi adeta şantiyeye çeviren Büyükşehir Belediyesi ekipleri, çelik köprü inşaatına hızla devam ederken, Turgut Özal Bulvarında da çalışmalarını sürdürüyor.

İmardaki 50-35 ve 17 metre genişliğindeki yolların Mardin karayolu ile bağlantısını yapan Büyükşehir Belediyesi alt yapı hizmetlerinin ardından yolu asfalt olacak şekilde hazırlıyor.

Bölgede konut yapımını yürüten işadamları, bölgenin yıllardır yol sorunu olduğunu ancak Başkan Nihat Çiftçi’ye taleplerini ilettikleri anda Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalara başladığını söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükşehir, Belediyesi, SUKAY, Park, Çelik, Köprüler, cazibe, merkezi, haline, g
Yorumlar
Haber Yazılımı