Haber Detayı
03 Nisan 2020 - Cuma 15:10 Bu haber 1145 kez okundu
 
BÜYÜKŞEHİR’DEN EVDE ÇALIŞMA UYGULAMASI
Büyükşehir Belediye personellerinin sağlığını korumak amacıyla evde çalışma modeli geliştirildi.
BELEDİYE Haberi
BÜYÜKŞEHİR’DEN EVDE ÇALIŞMA UYGULAMASI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi evde çalışma sistemi getirerek vatandaşların mağdur olmaması için 7 gün 24 saat mesai mefhumu gözetmeksizin çalışıyor.

Hükümetin Evdekal çağrısı üzerine Coronavirüsüne karşı alınan tedbirler kapsamında vatandaşların çok yoğunluk ile kullandığı Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi İletişim Merkezi (ŞUBİM) 7 gün 24 saat vatandaşların taleplerini karşılıyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediye personellerinin sağlığını korumak amacıyla evde çalışma modeli geliştirildi.

Vatandaşların yoğunluk ile kullandığı Büyükşehir Belediyesi ALO 153 çağrıları 10 katına çıktı. Bu anlamda Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün talimatları ile evde çalışma sistemi getirilerek bir yandan personelin sağlığı düşünülürken bir yandan vatandaşların talepleri noktasında çalışma başlatıldı.

Öte yandan Hükümetin aldığı tedbirler ve uyulması gereken kurallar Türkçe, Kürtçe ve Arapça dillerinde günün farklı zamanlarında şehir anons sistemi ile bilgilendirilmeye devam ediyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BÜYÜKŞEHİR’DEN, EVDE, ÇALIŞMA, UYGULAMASI,
Yorumlar
Haber Yazılımı