Haber Detayı
18 Temmuz 2019 - Perşembe 10:01 Bu haber 619 kez okundu
 
Bien Urfa’da seramik ustalarıyla buluştu
Seramik sektörünün önemli oyuncularından Bien, 12 Temmuz'da Urfa'da seramik ustalarıyla buluştu. Bien'in Urfa Bayisi Yılkes Seramik ile ortak düzenlediği eğitim semineri Divan Otel'de gerçekleşti. Seminere 150'nin üzerinde seramik ustası katıldı.
Ekonomi Haberi
Bien Urfa’da seramik ustalarıyla buluştu

Haber Merkezi / Bien, ustalarını yeni ürünler ve uygulamalar konusunda eğitmek amacıyla seminerler düzenlemeye devam ediyor. İş kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırmayı hedefleyen Bien, seminerler aracılığıyla ustalarla iletişim kurma olanağı da yaratıyor. Bien'in Mart ayından bu yana düzenlediği seminerlerin bu seferki durağı 12 Temmuz'da Urfa oldu. Uzun yıllardır birçok şehirde usta seminerleri organize eden Bien, 2019 yılında usta seminerlerine daha da ağırlık verdi. Urfa'da düzenlenen seminer yılbaşından bu yana gerçekleştirilen 13'üncü seminer oldu.
Bien'in, Yılkes Seramik ile ortak düzenlediği eğitim programında ustalar yeni ürünler ve ürünlerin özellikleri ile ilgili detaylı bilgi sahibi oldu.
Bien'in Teknik Hizmetler Şefi Cenk Senotay'ın hazırladığı sunumlarla gerçekleşen seminerlerde, Bien'in üretim tesisleri ve ürünlerinin anlatıldığı tanıtım filmi de gösterildi.
Bien Teknik Hizmetler Şefi Cenk Senotay "Ustalar seramik seçmeye çalışan müşterileri yönlendirme konusunda çok etkili. Ustalara ürünlerimizi ne kadar iyi anlatıp onlara ürünleri döşerken hangi konulara dikkat etmeleri gerektiğini belirttiğimizde, işçilik kaliteleri de yükseliyor. Mekânlar daha şık oluyor ve müşteri memnuniyeti de aynı oranda artıyor" dedi.
YÖNLENDİRME VE İYİ İŞÇİLİK İŞİN YÜZDE 50'Sİ
Cenk Senotay ''Hangi koşullarda, hangi zeminlerde, hangi ürünün kullanılması gerektiği, dış mekan, iç mekan, ortam ve hava koşullarının göz önünde bulundurulması gerektiği, doğru yönlendirmenin ana unsurları. Müşteri memnuniyeti markamız adına çok değerli. Bir alan seramik ile kaplandığında, yani yeni bir yaşam alanı oluşturulduğunda; burada tasarımın ve ürünün kalitesi yüzde 50 oranında önemli ise geri kalan yüzde 50'lik kısım da iyi bir işçiliktir" diyerek sözlerini tamamladı.
Bien Bölge Satış Müdürleri'nin de katıldıkları seminerde düzenlenen çekilişte ustalara profesyonel seramik kesme makinası hediye edildi. Ürünler, ürün özellikleri ve uygulamalar hakkında detaylı bilgiler içeren eğitim programında ustalar sorularına yanıt aldı, isteklerini ve önerilerini aktardılar. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bien, Urfa’da, seramik, ustalarıyla, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı