Haber Detayı
15 Ağustos 2015 - Cumartesi 16:10 Bu haber 1001 kez okundu
 
Başkan Güvenç taziyeleri Şanlıurfa'da kabul ediyor
Büyükşehir Belediye Başkanı Güvenç, Şanlıurfa’da Yekbun Gerger taziye evinde kabul ediyor.
Yaşam Haberi
Başkan Güvenç taziyeleri Şanlıurfa'da kabul ediyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, geçtiğimiz gün vefat eden annesinin taziyesini Şanlıurfa’da Yekbun Gerger taziye evinde kabul ediyor.

Bir süredir Gaziantep`teki hastanede tedavi gören 78 yaşındaki Hürü Güvenç  geçtiğimiz Salı günü  hakkın rahmetine kavuşmuştu. Hürü Güvenç’in cenazesi Gaziantep’ten Kahramanmaraş’a getirilerek Ulu Cami`de ikindi namazı sonrasında kılınan cenaze namazının ardından Şeyh Adil Mezarlığında dualarla defnedildi.

Şanlıurfalı vatandaşların Kahramanmaraş’a kadar gelip zahmet etmemelerini isteyen Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç Cuma ve cumartesi günü Şanlıurfa’da Ahmet Erseven Mahallesi'nde bulunan Yekbun Gerger taziye evinde iki gün süresince taziyeleri kabul edeceğini belirtmişti.

Bu kapsamda başkan Güvenç bu sabah itibari ile Yekbun Gerger taziye evinde taziyeleri kabul etmeye başladı. Şanlıurfalılar gruplar halinde taziye evine gelerek Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalalettin Güvenç’e taziyelerini ileterek Başkan Güvenç’in acısına ortak oldular.

Yekbun Gerger taziye evinde taziyeleri kabul eden Başkan Güvenç, acılı gününde ailesini ve kendisini yalnız bırakmayan tüm dostlarına ve yakınlarına  teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükşehir, Belediye, Başkanı, Güvenç, Şanlıurfa’da, Yekbun, Gerger, taziye, evi
Yorumlar
Haber Yazılımı