Haber Detayı
14 Kasım 2020 - Cumartesi 11:24 Bu haber 1149 kez okundu
 
Başkan Canpolat genç sporcuları ziyaret etti
Haliliye Belediyesi, daha sağlıklı ve daha sporsever bir nesil için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Süleymaniye Mahallesi'nde bulunan spor tesislerinde gençlerin spora ilgisini artırmak hedefiyle birçok branşta kurslar açıldı. Kurslarda eğitim alan öğrencilerle bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, "Daha sağlıklı ve çevik gençlerin yetişmesi için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz" dedi.
Spor Haberi
Başkan Canpolat genç sporcuları ziyaret etti

Haber Merkezi / Haliliye Belediyesi, gençleri spora özendirme kapsamında başlattığı çalışmalara yenilerini ekleyerek devam ediyor. Bu çerçevede Süleymaniye Mahallesi'nde bulunan spor kompleksinde açılan tekvando, judo ve karate gibi dövüş sporları kurslarına gençler yoğun ilgi gösteriyor. Covid -19 salgını tedbirlerinin yüksek seviyede tutulduğu kursları ziyaret eden Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, öğrencilerle bir araya gelerek kısa sohbetler gerçekleştirdi. 
Verilen eğitimleri de izleyen Başkan Canpolat, burada yaptığı açıklamalarda, Haliliye Belediyesinin gençleri her alanda desteklediğini belirterek şu ifadelere yer verdi:
"Haliliye Belediyemizin Süleymaniye'deki spor tesislerindeyiz. Buradaki salonlarımızda tekvando ile ilgili kurslarımız başlamış durumda. Aynı zamanda judo ve karate gibi spor dövüşleri ile ilgili hocalarımızın nezaretinde öğrenci kabulleri başladı. Bu kurslara Süleymaniye, Devteyşti, Yavuz Selim, Bağlarbaşı ve Ahmet Yesevi dahil olmak üzere mahallelerimizden öğrencileri bekliyoruz. İnşallah gençlerimiz daha sağlıklı, daha çevik yetişebilmesi için Haliliye Belediyesi olarak elimizden gelen her türlü gayreti gösteriyoruz."
Başkan Canpolat ve beraberindekiler tesislerdeki incelemelerin ardından bölgeden ayrıldı.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Canpolat, genç, sporcuları, ziyaret, etti,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı