Haber Detayı
28 Kasım 2020 - Cumartesi 13:57 Bu haber 461 kez okundu
 
Başkan Baydilli yılın öğretmenini ağırladı
Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli Şanlıurfa'da yılın öğretmeni seçilen ve Karaköprü' de görev yapan Öğretmen Sacide Gülel'i makamında ağırlayarak başarısından ötürü tebrik etti
Eğitim Haberi
Başkan Baydilli yılın öğretmenini ağırladı

Haber Merkezi /  Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli 81 ilde seçilen yılın öğretmenleri programında Şanlıurfa'da yılın öğretmeni seçilen ve Karaköprü' de görev yapan Öğretmen Sacide Gülel'i makamında ağırladı. Öğretmen Sacide Gülel'e Karaköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Murat Yanmaz da eşlik etti. 

 


Başkan Baydilli, Sacide öğretmenle bir süre sohbet ederken başarılarından dolayı tebrik etti. Öğretmenlik mesleğinin çok kutsal olduğunu ifade eden Başkan Baydilli, "Sacide öğretmenimiz görevini başarılı bir şekilde ifa ettiği için yılın öğretmeni seçildi. Kendisi ilçemizde görev yaptığı için de ayrıca mutlu olduk. Öğretmenlerimiz çocuklarımızın yetişmesinde fedakârca çalışıyor, tüm öğrencilerini kendi çocukları gibi benimseyip büyütüyorlar.

 


 Sacide hocamız da gerek fedakarlığı gerekse çalışkanlığıyla yılın öğretmeni seçilmiş. Biz de hocamızı ağırlamak hem öğrencilere olan emeğinden ötürü teşekkür etmek hem de başarısı için tebrik etmek istedik. İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü ve tüm öğretmenlerimizi de tebrik ediyorum" diye konuştu. 

 


Sacide Gülel de Başkan Baydilli'ye misafirperverliği ve ilgisinden dolayı teşekkür etti. Başkan Baydilli günün anısına öğretmen Sacide Gülel'e çiçek ve plaket hediye etti. 

 

Kaynak: (GAP) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Başkan, Baydilli, yılın, öğretmenini, ağırladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı