Haber Detayı
23 Eylül 2021 - Perşembe 10:28 Bu haber 993 kez okundu
 
Başkan Baydilli, İl Başkanı Kırıkçı’yı ağırladı
Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı ve il yönetimini ağırladı. Başkan Baydilli ilçede yapılan çalışmalar ve devam eden projelerle ilgili bilgiler verdi.
Siyaset Haberi
Başkan Baydilli, İl  Başkanı Kırıkçı’yı ağırladı

Haber Merkezi / İlçe ziyaretleri gerçekleştiren AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'yi ziyaret etti. 
Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette; AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, belediye meclis üyeleri ve ilçe yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.
Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, ziyaretlerinden dolayı AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı ve İl Yönetimine teşekkür ederken ilçede yapılan çalışmalar ve projelerle ilgili bilgiler verdi.  
Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'nin çalışmalarından memnun olduklarını ifade eden AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, yapılan çalışmalardan ve gayretlerinden dolayı Başkan Baydilli'yi tebrik etti.
Belediye ziyaretinin ardından Başkan Baydilli ve İl Başkanı Kırıkçı, belediye meclis salonunda Karaköprü Belediye Meclis Üyeleri, İl ve İlçe Yönetim Kurulu ile toplantı gerçekleştirdi. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Baydilli,, İl, , Başkanı, Kırıkçı’yı, ağırladı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı