Haber Detayı
10 Ağustos 2019 - Cumartesi 12:07 Bu haber 427 kez okundu
 
Başkan Baydilli’den kurban bayramı mesajı
Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli Kurban Bayramı vesilesiyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Yaşam Haberi
Başkan Baydilli’den kurban bayramı mesajı

 Haber Merkezi / Başkan Baydilli mesajında bu bayramda akacak kurban kanlarının İslam aleminde akan kanın durmasına vesile olmasını diledi.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli Kurban Bayramı vesilesiyle yayınladığı mesajında şu cümlelere yer verdi:

 “Kurban Bayramı’na tekrar kavuşmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. Bayramlar küslüklerin sona erdiği, muhabbetin arttığı ve Müslümanların birlik içinde kutladığı mübarek günlerdir. Kurban demek yeni umutların yeşermesi, müminlerin yardımlaşması, paylaşması demektir.

 

Bu yıl da Kurban Bayramı’nı idrak edeceğimiz şu günlerde İslam coğrafyasında umutların yeşermesi ve sıkıntıların sona ermesi en büyük temennimizdir. Bu güzel günlerde kurban etlerimizin yanında sevgimizi ve muhabbetimizi de paylaşalım, aramızda selamı ve sevgiyi yayalım. Ancak bu şekilde bayramımız anlamlı olur ve güzel geçer.

 

Bayram boyunca Karaköprü Belediyesi olarak gerek kesim alanlarında gerekse daha sonrasında her zaman sahada olacağız, vatandaşlarımıza hizmet edeceğiz.

 

Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Kurban Bayramı’nın milletimize, İslam alemi ve hemşerilerimiz için hayırlara vesile olmasını dilerim.”

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Baydilli’den, kurban, bayramı, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı