Haber Detayı
18 Kasım 2019 - Pazartesi 10:20 Bu haber 1579 kez okundu
 
520 yetim aileye nakdi yardımda bulunuldu
İHH İnsani Yardım Vakfı Şanlıurfa Temsilciliği, hayırsever vatandaşların desteğiyle önceden tespit edilen 520 yetim aileye nakdi yardımda bulundu.
Yaşam Haberi
520 yetim aileye nakdi  yardımda bulunuldu

İLKHA/  Eyyübiye İlçesinde bulunan Hayati Harrani Gençlik Merkezi'nden düzenlenen programda, 520 yetim aileye biner TL, toplamda ise 520 bin TL nakdi yardım yapıldı. Kimlik bilgilerini İHH yetkilerine teyit eden yetim ailelere, zarf içerisinde yardım paraları takdim edildi.
Konu ile ilgili açıklamada bulunan İHH İnsani Yardım Vakfı Şanlıurfa Temsilcisi Behçet Atila, "İnsani Yardım Vakfı (İHH) Şanlıurfa Temsilciliği olarak, hayır sahiplerinin destekleriyle, geçen hafta 320, bugün de 200 olmak üzere toplamda 520 yetim ailemize bin TL'den toplam 520 bin TL nakdi yardım dağıttık. Tüm hayır sahiplerine huzurlarınızda teşekkür ediyoruz. Bu muhacir kardeşlerimizin yanında olmak, hem imanımızın gereği hem de insanlığımızın gereğidir. Savaşın başladığı günden bugüne kadar hayır sahiplerinin destekleriyle muhacirlerin yanında olduk. Buradan hayır sahiplerine teşekkür ve dua ediyoruz. Rabbim hayırlı ve bereketli işler nasip eylesin." ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: 520, yetim, aileye, nakdi, , yardımda, bulunuldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı