Astroloji

 

 

 
Akrep (16.04.2021)
Duygularınızı yönetmekte bugün zorlanabilirsiniz. Amaçlarınız geleceğe yön vermek ise gerçeklerin varlığını da hatırlamalısınız. İş hayatınızda yöneticileriniz ile yapacağınız konuşmalarda daha ölçülü olmayı seçin.
 
Aslan (16.04.2021)
Sizlerden maddi yardım talebinde bulunan akrabalarınız olabilir. Karar vermekte zorlanabilirsiniz, geri ödeme noktasında şüphelerinizin olması durumu zorlaştırıyor olabilir.
 
Balık (16.04.2021)
Duygusal hissedebilirsiniz bugün. Kırılganlığınız artabilir, sevgisizlikten dert yanabileceğiniz içsel çekişmelere gidebilirsiniz. Ruhunuzu besleyerek enerjinizi yükseltmeyi deneyin.
 
Başak (16.04.2021)
İkili ilişkilerinizde duygusal davranışlarda bulunabilirsiniz. Kendinizi ifade ederken hassas olduğunuz konuları paylaşmalısınız. Finansal işlemlerinizi yaparken bugün daha dikkatli olun. Dikkat dağınıklığınız yoğun olabilir.
 
Boğa (16.04.2021)
Biriktirdiğiniz duygularınızı açıklamak isteyeceğiniz bir gün. Uzun zamandır her şeyi içinize atmanız, fiziksel yorgunluğunuzun yanında ruhsal yorgunluğunuzun artış göstermesine yol açmış olabilir. Anlatmak ve paylaşmak sizlere iyi gelecektir.
 
İkizler (16.04.2021)
Kendinize yeni bir hedef belirlemek isteyebilirsiniz. Alacağınız karar duygusallık içermeden sizleri ileriye taşıyacak bir yol haritası içermelidir. Yeni başlayacağınız hiçbir durumdan şüphe etmeyin.
 
Koç (16.04.2021)
İş yerinizde titiz çalışmalar içerisinde olmanız üstlerinizin dikkatini çekecektir. Sizlere olan güvenleri artarken ileride terfi için ilk sizleri tercih etmelerini sağlayacaktır. İş hayatınızda önemli bir zafere doğru ilerliyorsunuz ama bugün ilk adımlarını hissedebilirsiniz.
 
Kova (16.04.2021)
Dost olarak yakınınıza aldığınız, aile olarak gördüğünüz kişi veya kişiler nedeniyle beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. Yapılanın haricinde hayal kırıklığı yaşamanız sizleri daha fazla etkileyebilir. Olan oldu diyerek önünüze bakmaya çalışmalısınız.
 
Oğlak (16.04.2021)
İletişiminizde empati yapmanız çevrenizdeki kişiler tarafından eleştiri alabilir. Bu durum da sanki siz hiç böyle davranmıyormuşsunuz gibi düşündürtüp tepki vermenize neden olabilir. Bunu izah edip aslında hassasiyet belirttiğiniz konuları ya da size mutsuzluk veren durumları dile getirebilirsiniz.
 
Terazi (16.04.2021)
Günlük işlerinizi yarım bırakarak biriktirme yapıyor olabilirsiniz. Geriye attığınız her iş konusu ileride katlanarak önünüze tekrar gelecektir. Zamanı verimli kullanmalısınız. Ertelediğiniz her şeyden sorumlu olacağınızı unutmayın. Bugün tembellik yapmayın.
 
Yay (16.04.2021)
Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Sevginize karşılık alarak özlediğiniz duygularınızı yeniden yaşayacaksınız. Kendinize güvenin ve artık eski hataları yapmaktan vazgeçin. Bir kemik aynı yerden iki kere kırılmaz.
 
Yengeç (16.04.2021)
Arka planda konuşulan konuları tesadüfen öğrenebilirsiniz. Güvendiğiniz çalışma arkadaşlarınızın gerçek düşüncelerini öğrenmeniz sizlerde hayal kırıklığı yaşatabilir. Mümkün oldukça bir şeyleri söylerken tembihleyebilirsiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı